Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek melyik a kedvenc fajtáju...

Kinek melyik a kedvenc fajtáju lova, és miért?

Figyelt kérdés
Melegvéru lovat akarrok venni, és érdekelne pár vélemény. Kossz.
2011. márc. 10. 12:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha kocsihúzásra is kellene, akkor lipicait nézz inkább. És mindenképp belovagoltat, bekocsizottat, ne annyira fiatalt (8-10 éves lenne megfelelő).
2011. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Fjord, Hucul. Ezek a kedvenceim.
2011. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
ha kocsire kell akkor csak hidegvérű!!! de ha hobbi is.... szeretnél ugratni vle , díjlovaglás? attól függ ha csak úgy hobby lovaglásra és kocsira akkor talán a lipicai...de a kisbéri félvér a lehető legmegértőbb (persze vannak kivételek) nekem a holsteinek, a hannoverik, és a morgan mert azok a lovak olyan elegánsak és szépek!! ráadásul jó tudnak ugrani! mert díjugratást tanulok! már eddig a legnagyobb ugrásom kb,: olyan 1m lehetett de nem tudom...
2011. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha kocsi elé is szeretnéd fogni és nem szeretnél vele különösebben sportolni, akkor vegyél sodrott lovat. Nyugisak általában, bátrak, és jófejűek. És multifunkcionálisak kocsizás és lovaglás terén.

A magyar félvér, a kisbéri félvér és amiket eddig említettek, mind nagyon jók. Telivért én sem ajánlok első lónak.

2011. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Asszem maradok a felvereknél. Még érdekelne a shagya-arab, ill az arab félvér.
2011. márc. 10. 23:55
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán a fajta a lényeg, hanem maga a ló, és hogy mire akarod használni.
2011. márc. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
szia! én például arab félvért ajánlanám neked, mert szépek, nyugodtak, és hobby lóként nagyon jól használhatók. én tenyésztéssel foglalkozom és aki vett tőlem arab félvért nagyon elégedett volt mind. pedig sokat kis gyereknek vettek, úgyhogy kezdő lonak csak ajánlani tudom.
2011. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Angol telivér.

Intelligens,értelmes lovak.

Az nem igaz,hogy kezdőknek nem valók,az ország gakorltilag minden bérlovardájában mennek kezdők alat.

Inkább fogalmazzunk úgy,hogy nem minden telivér való kezdőknek.

2011. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

A jó mozgású, korrekt felépítésű ló aminek legyen papírja.

Magyarországon nincs olyan tenyésztés hogy egy-egy tulajdonság 100%-ban jellemezzen egy fajtát.Arról nem is beszélve hogy a békési kupeceknél bármit rásütnek a lóra, szóval ennyit a fajtáról.

2011. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Pappir mindenek elott
2011. márc. 12. 15:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!