Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem is tudom igazából mit...

Nem is tudom igazából mit szeretnék kérdezni. Ma meghalt egy nagyon jó lóbarátom. Nagyon szerettem. És nem tudom h most mit tegyek. Vegyek egy másik lovat? Többé ne lovagoljak?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj minden másodperc mikor rá gondolok. Mit tegyek h legalább annyira ne fájjon? Mikor nem lát senki sírva fakadok és a képét fogom, tudom h ez szánalmas, de nem szégyenlem. Csak valahogy szeretném ha ott lenne mellettem az a ló, aki 1 éven át szolgált vagy legalább vkinek kisírhatnám magam.Ha vkinek volt már hasonló érzése, azt előre köszönném ha leírná.És ha ez még nem sok szeretnék még vmit kérni: hogyan lépet tovább?Ég az arcom a sírástól annyira szerettem.Nem akarom elfelejteni,de mindig rá emlékezni,úgy h meg...meghalt...nem bírom.Hiányzik.
2011. márc. 26. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még sose volt lovam, és valószínűleg sose lesz már, de viszont nagy kutyás vagyok, szerintem mielőtt veszel egy másik lovat, gyászold meg előbb, kitartás :)
2011. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem kutyáim haltak meg, és az is ugyanennyire tud fájni.

Jóérzésű, állat szerető ember vagy.

A fájdalom idővel csökken. Azt te magad tudod eldönteni, mikor leszel kész egy másik állat elfogadására. Mert aki így szeret egy állatot, az nem tud nélküle élni.

Én itt temettem el virtuálisan a kutyáimat és szinte minden nap benézek hozzájuk

[link]

2011. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__1662265-segits..


Nem te vagy ennek a kérdésnek az ihletője?


Nyugodtan sírd ki magad. Elhiszem, hogy nagyon fáj a hiánya, de idővel megnyugszol. Szerintem most pihenj sokat, kösd le magad mással sétálj nagyokat a tavaszi napsütésben, és ha úgy érzed, hogy újra tudsz lóra nézni és tudnál egy másik lovat is szeretni, akkor vegyetek egy újat.

Barátnőmnek a lovát eladták vágóba a tudtán kívül, szóval még el se tudott tőle búcsúzni, de azóta van új lova, akit ugyanúgy szeret és az előzőt se felejti el soha. Egy darabig ő se tudott lóra nézni, mert minden a régi lovára emlékeztette, de idővel megbékélt a gondolattal.

Ne feledd az emlékek, a közös pillanatok örökek, ezeket nem veheti el senki se tőled. Szóval most nyugodtan add ki a fájdalmad és megnyugszol.

2011. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szia, nekem már halt meg lovam, nagyon nehéz volt. napokig sírtam én is, de túl kell rajt lépni és túl is fogsz. először a hiánya nagyon rossz lesz, de megszokod hogy nincs többé és végülis ez az élet rendje, ezt fel kell fogni. én azt mondom, majd később ha már feldolgoztad, akkor nézzetek egy új társ után.
2011. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti:nem én vagyok annak a kérdésnek az ihletője.De nagyon sajnálom.Nekem most 2lovam van a háromból.Az egyik csikó, az anyukája halt meg:'(A másik póni.Az eddigieket köszönöm.
2011. márc. 27. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
és a csikó legalább nagy már? tehát nem szopós csikó, mert nekem a kancám egy 1 hónapos csikóval hagyott itt. nagyon nehéz volt, de felneveltük. nekem ez a csikó olyan mintha a mamája lenne itt velünk. meg is tartjuk örökre.
2011. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy éves csikó.Igen mi is megtartjuk 'Ördögöt'!:)
2011. márc. 28. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Sikrült már egy kicsit túllenni rajta? Miért halt meg a lovad mi baja volt?
2011. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beteg és öreg volt már...Még mindig fáj...de talán egy kicsivel jobb...
2011. ápr. 4. 19:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm h megkérdezted.
2011. ápr. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!