Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elszoktátok engedni?

Elszoktátok engedni?

Figyelt kérdés
Ha réten legeltetitek a lovatokat akkor leveszitek róla a vezetőszárat, hogy körülöttetek futkározzon!?
2011. ápr. 6. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Igen kell neki hogy boldogan futkozhason úgy hogy nincs rajt senki!
2011. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Azért van a legelő, ott szabadon járkálhat. Idegen terepen maradjon csak melettem, jön egy kóborkutya, és máris lehet naphosszat lovat üldözni...
2011. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én lovam nem fél a kutyáktól ahonnan vettem vagy 14 kutyus körbe ugrálta. Én elszoktam engedni mellettem futkározik 30 méternél messzebb nem megy el. (=
2011. ápr. 6. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Énse félek a kutyáktól, de multkor 3 úgy megkergetett, mint állat. És a semmi közepén nem álltam le széttépetni magam. Nahát a lovad se fog...
2011. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tök jó hogy így megbízol a lovadban, meg ő is benned, de én ezt azért felelőtlenségnek tartom, mert bármi történhet, ami miatt egyszer meglép tőled és magában vagy valamiben kárt tesz. Tudod az ördög nem alszik.

Ha szabadon akar futkározni, akkor otthon ott van a legelő, az arra való.

2011. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a karámban vagy legelőn engedheted szabadon a lovat, nem számít, mennyire bíztok egymásban, bármitől megijedhet. Ha igazán szereted a lovad, SEMMILYEN veszélynek nem teheted ki!
2011. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van! :(

Csak olyan jó érzés volt vele futkározni! Jó az udvarba is csinálja de itt mire felfutok az udvarból elfáradok ott meg egyenes talaj volt! =/ Többet nem csinálom szabad téren! :)

2011. ápr. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!