Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy magától nem tud az ember megtanulni lovagolni, vagyis normálisan biztosan nem?

Figyelt kérdés

Ez nem igaz! Apum gyerekkori barátja tanyán nőtt fel állatok között. Apukája fiatalon halt meg, ő látta el az összes állatot, semmi szórakozása sem volt. Csak egy, a lovak. Ugyan ki segített volna neki megtanulni? Senki, teljesen egyedül sajátította el ezt a szép sportot. Kitapasztalta magától, hogy össze szorítja a combját, le a sarkakat stb, stb..

Sokszor pofára esett ugyan, de megtanult. Engem is, és a testvéreimet is ő tanított meg lovagolni nyeregben is, és szőrén is.


Járunk lovastúrákra másokkal, de még senki nem mondta, hogy bármit is rosszul csinálnánk, sőt.


2011. ápr. 25. 16:52
1 2 3 4 5
 41/41 sassszem ***** válasza:
Én is megtanultam azt, ha rossz lábon vágtázik akkor újra fel kell venni a lovat ügetésbe és újra beemelni vágtába.
2018. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!