Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hogy döntsek?

Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Most van egy lovarda ahol lovaglok, és a lovam is ott van... Ott van egy edző aki lovagoltat és egy másik aki csak hozzám jár ki egy messzebbi lovardából. Szeretem ezt a lovardát, de elegem is va belőle azért mert: használják a cuccaim... a ló sovány... mindkét edző őrült...


nah és van egy másik lovarda közelebb a lakásunkhoz... egy elég híres lovarda... marhajó edzővel akinek van edzőije és rajtengedélyvizsgáztathat... boxsorok vannak... marhajó boxok... lójáratógép... futószalag... borzasztónagy fedeles... stb. és nemtudom h átmennyek e... viszon a mostani lovardámban van egy nagyonjó tábor nyáron... de ha most elmegyek a másikba és nyárra visszaviszem a lovat 1hétre akkor meg utálni fognak h elmentem meg minden.. meg ottvannak barátaim, haverjaim... minden... de viszont a ló szempontjából a másik jobb lenne... egyszerűen nem tudok dönteni!!!


Szerintetek átvigyem a lovam vagy maradjak?


2011. jún. 16. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ha a tábor annyira jó, akkor azt még várd meg, és csak utána vidd.

Legelő van az újban? Vagy legalább karámok?

Ott milyen a társaság? Nem túl sznob? A lovak hogy néznek ki?


Mert az írásod alapján én átvinném a másikba, ha ott jól néznek ki a lovak, és van legelő, vagy minimum karám.

2011. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

én is átvinném :) Biztos jo az a tábor,de szerintem fontosabb,hogy a paci ne lrgyen sovány..és ki tudja,lehet,hogy a másik loviban is nagyon jó táborok vannak :)

amugy melyik az a nagyon jó lovarda?? :)

2011. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
rengeteg karám van ... hatalmas legelők... a társaságot nem annyira ismerem... de felnőttek... gyerek sztem nincs is... am de nem lehetnek annyira szemetek mint ahol most vok... am köszi :)
2011. jún. 16. 16:42
 4/13 A kérdező kommentje:

a lovak is nagyon szépek :)

am ott táborok nincsenek :( öhm... hát... tudod ink. nem adom ki h melyik lovarda... mert egyes ismerőseim nézegeti ezt az oldalt és még nem tudják h át akarok menni és ha kiderül akkor nekem annyi... bocs... de ink. akkor tudják meg h elmek mikormár a ló a futón lesz :)

2011. jún. 16. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

Akkor ha anyagilag is megengedhetitek, akkor menjél :)

Esetleg privátban megírhatnád nekünk hogy melyik az a csúcsszuper lovarda :)

Emberekkel összeismerkedni nem nehéz, a közös téma már megvan, A LÓ

2011. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem menj át a másik lovardába... a lovadra nézve is jobb lesz és biztos fogsz találni ott is barátokat :)
2011. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A ló szempontja az elsődleges - ki nem sz@rja le a tábort.

Sztem vidd át.

2011. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dönts el vmit..mi a fontosabb, te vagy a ló??

sztem ez válasz a kérdésedre

2011. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem táborig maradj aztán utána vitesd át:)))
2011. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz az első lovardába?Csak negatívumokat írsz.És miért szeretnél táborba menni?Van saját lovad,akkor egy héten mindennap egész nap kint vagy..olyan mint a tábor.És legalább nincsenek ott a kis nyivákolók.
2011. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!