Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan döntsek? Összeszoktatha...

Hogyan döntsek? Összeszoktathatóak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátnőmnek pár hete születtek kiscicái! Egyet mindenképp szeretnék tőle kérni, tisztában vagyok a macska nevelésével tudom, hogyha 3 hónapos kora előtt szakítom el az anyukájától akkor túl agresszív/félénk lehet, szóval még pár hetet várok! A lényeg, hogy van egy másik cica aki most a napokban fog elleni onnan is szeretnék elhozni egy kiscicát! A körkülönbség 3 hónap lesz.. Szerintetek össze tudom őket szoktatni, vagy hátrány lehet a 3 hónap korkülönbség és az, hogy nem testvérek?


13/L


2011. ápr. 25. 21:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ésszerűbb megoldás lenne egyetlen egy cica?
2011. ápr. 25. 21:07
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam akkor HAT hónap különbség lenne köztük! Vagyis fél év!
2011. ápr. 25. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem összeszoktathatóak...Hogy 1 vagy 2 macska legyen az attól is függ, mekkora a lakásod, mennyit tudsz anyagilag rászánni stb...
2011. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A lakás elég nagy, lenne nekik elég hely! Eddig is 2 cica colt, jól elvoltak.. Szüleim is megengedik, szóval az egyetlen egy akadály csak az, hogy félek attól, hogy nem jönnének ki, hogy esetleg az idősebbik macska azt képzelné, hogy ő a ház ura és a kissebbik ezmiatt nem érezné magát jól nálam!
2011. ápr. 25. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor esetleg hozzál két tesót barátnődtöl, azok egy idősek és jól is kijönnek majd.
2011. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tesókat hozol akkor vigyázz rá, hogy egy neműek legyenek vagy az egyiket mindenképpen ivartalanítani kell, hogy elkerüld a beltenyészetet. Ha 2 kiscicát hozol egyszerre, akkor inkább egymással fognak játszani és Veled annyira nem (tapasztalat). :)
2011. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Hát végül egy kiscica mellett döntöttem, de még meglátom, kettővel nem biztos, hogy elbírnék.. :)

2011. ápr. 25. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész biztosan összebarátkoznának, és kevesebb gondod lenne kettővel, mint eggyel.
2011. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!