Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy bírjátok a meleget?

Hogy bírjátok a meleget?

Figyelt kérdés

Én nyagyon rosszul viselem a 30 fokot. Hosszú nadrágot szinte egyáltalán nem veszek fel, csak ha nagyon muszáj.

Ti hogy tudtok kimenni lovagolni hosszú nadrágban, esetleg versenyezni zakóban?

A frontokat se bírom. Ha közeleg egy hidegfront akkor már egy nappal elötte fáj a fejem. Majd szét ugrik, és van mikor a gyógyszer se sgít. Akkor csak feküdnék egész nap, ha tehetném.

Van valaki itt a Gy. K.-n aki hasonló cipőben van? Van valami praktika ami segítene pl a frontos időszakon?

És hogy jobban el tudjam viselni a hőséget. ( én télen sokkal jobban szeretek lovazni :-( )


2011. jún. 18. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Kimész lovagolni szőrén és akkor húzhatsz rövidnadrágot.

versenyekre meg az a tapasztalat, hogy 1: árnyékos helyre állsz, 2: viszel magaddal rövid gatyát és amíg te azt áthúzod amíg nem versenyzel(tehát két szereplésed között) így nem lesz olyan meleged. :)

Meg vagy menj ki reggel vagy este lovagolni mikor még hűvösebb van, így neked se olyan rossz meg a lovat sem csipkedik össze a böglyök.

2011. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi csak reggel és este lovagolunk. Napközben mindenki menedékbe húzódik.

Versenyen meg ilyenkor mindig megengedik, hogy zakó nélkül lovagoljunk, időjárásra való tekintettel. Az eredményhirdetés kedvéért meg kibírom:)

Praktika nincs nagyon, ha van rá lehetőséged, menjetek el úsztatni. Te is lehűlsz, meg a paci is.

2011. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert próbáltál fejfájásra? Mert ami vény nélkül kapható, az rajtam se segít, viszont voltam dokinál, és az nagyon üt. Nme leszek tőle kómás, és a fejem se fáj :)
2011. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Sokat segített. :-)


Akkor nem csak én vagyok így ezzel a meleggel. Úgy lesz, hogy este megyünk lovagolni.

Én Algo flex fortét szoktam venni. De van nálam Cataflam. A házi orvos rendes és felírja. De van mikor a Cataflamtól hányingerem lesz meg émelygek, és a fejfájást csak enyhíti.

2011. jún. 20. 20:03
 5/8 marinna válasza:
ÉN NEKEM IS ÉRZÉKENY MINDEN IDŐVÁLTOZÁSRA A FEJEM ÉS EGYÉB TEST RÉSZEIM IS MÁR,DE A LEGJOBB A SEMMI.NEKEM ÚGY SZOKOTT FÁJNI A FEJEM HOGY SZÉT ROBBAN LEÍRHATATLAN.A BIO BOLTBAN LEHET KAPNI SUN BREZZE KIS OLAJAT MENTOLOS ÉS HA MELEGEM VAN AKKOR AZT RAKOM A NOZIMBA ÉS EGYÉB HELYEKRE AKKOR ELMÚLIK A MELEGEM,MERT LEHŰT ÉS EGY KÉT TABLETTA ÉS AKKOR JÓ MÁR. PRÓBÁLD KI AMERIKAI TERMÉK KB:2800 FT ÉS NAGYON KICSI KIS ÜVEG,DE HATÁSOS HALLGASS RÁM!!!!!!!!!!!
2011. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ok! Kipróbálom!

Köszi szépen! :-D

2011. jún. 23. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is nagy fejfájós vagyok. A hideg frontot én is meg tudom jósolni legalább egy nappal előre :) Már évek óta a Qualerint használom. Kb negyed óra alatt elmúlik a fejfájásom, piszok jó! Szinte érezni, hogy kimegy a fejfájás, nagyon érdekes érzés. Ezt is úgy tudom, hogy a doki írja fel.

Lovagolni reggel szeretek (hajnalban imádok!), de sajna nincs rá lehetőségem, csak kettő óra körül, amikor a legnagyobb meleg van. Nem szoktam ilyenkor túlzásba vinni a pacizást. A lovon is érzem, hogy nincs kedve "dolgozni", és lehet, hogy a ló is érzi rajtam. Nagyon lötyögősen adjuk elő a lovaglást. Pont úgy, hogy még jól essen.

2011. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

,,lötyögök"

Hát akkorát röhögtem ! :-D :-D

Na pont így vok én is, hogy előre megmondom mikor fog esni, vagy lehűlni a levegő.

Megkérdezem a házi dokit a bogyóról, hogy szedhetem e?

Köszi a választ! :-)

2011. jún. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!