Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyenek a megye lovardái...

Milyenek a megye lovardái (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A lovardák itt vannak

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Véleményeket is várok, melyik a megye legjobb lovardája?


2011. jún. 27. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném: Borsod-Abaúj-Zemplén megyéről van szó.
2011. jún. 27. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is várom a válaszokat!(Én már nézegettem a válaszokat ahol erről a helyekről( 2 hely) írnak)

Appel:Van aki utálja,de az nagyon és van a ki szereti.Van kialakult lovas kör akik már több éve oda járnak..azokat imádják,a többit le se szarják.(hallottam nem jártam oda.)

Oroszkúti:Nem nagyon szeretik mert csak terep van és életunt iskolalovak ami tudják hogy hol milyen jármódba kell menni..már nagyon megszoktak mindent..rajtuk csak utazni lehet nem lovagolni.(erről is csak hallottam nem jártam oda)

2011. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tata lovasudvar: párszor voltam itt lovagolni, meg ide járok táborokba (nem ide járok lovagolni mert én máshol lakok, csak ha erre járunk elszoktam járni) A lovak nyugodtak, jól vannak tartva. Oktatás jó, mindent elmagyaráznak, hogy mit hogy kell és miért. Társaság is aranyos, meg jó fejek. Van egy karám meg egy körkarám ahol lovagolni lehet no meg terep.

Pontosan mire vagy kíváncsi? :)

2011. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A véleményeitekre, és hogy azokat összesítve melyik lovarda a legjobb a megyében (én a Balogh-Ligetbe járok, Szirmabesenyővel van szemben).
2011. jún. 27. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Baloghból kerültem át Appelékhoz. Itt szívesen várnak mindenkit.. egyébként a kis csapat nem makacs, csak jobban szeretjük, vagy hogy is mondjam.. könnyebben szóba elegyedünk azokkal, akik velünk egy idősek.
2011. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nézőpont kérdése: Ha terepezni szeretsz, és már mind3 jármód megy, akkor az Oroszkúti. Appelékról ugyanazt tudom elmondani, mint az előző, van aki imád oda járni, van aki nem. A többit nem ismerem, de a lista nem teljes, mert én is a megyébe járok, de nem ezek közül valamelyikbe, és én azt tartom a legjobbnak.
2011. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!