Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A könnyű ügetés miért könnyű...

A könnyű ügetés miért könnyű ügetés? Kinek könnyebb a lónak vagy a lovasnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
mindkettőnek...a ló nem cipel annyi terhet se,ha könnyű ügetsz+te se fáradsz el annyira...én nyáron mikor 6 órát lovagoltam zsinórba,akkor szegény ló már szenvedett mivel 2 óráig csak tanügettem a hátán,mivel nem volt erőm felemelkedni
2011. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kikönnyítessz, hogy ne nyomd a hátát, ugyanezvan a vadászvágtánál is.
2011. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan a ló hátát könnyíted vele.

De persze neked is könnyebb, de nem ezért ez a neve :)

2011. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél valakit a nyakadba ,majd szaladjál vele vagy 30métert, majd rájössz hogy kinek könnyeb ,valahogy a lónál is igyvan.
2011. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lilla <3 válasza:
100%
azért könnyű ügetés a könnyű ügetés , mert a lovaglásban ha felállsz a kengyelben , azt kikönnyítésnek nevezzük itt meg felállsz aztán leülsz a kengyelben ezért könnyű ügetés ...
2011. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
A ló lábára könnyítesz. Az egyik mellső lábára.
2011. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
de könnyűügetésben váltani kell mert ha nem váltazs ,akkor csak az egyik lábára könnyítesz,a másikra ugyanúgy ránehezedsz!!:)
2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!