Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki jár jobban? (bővebben lent)

Ki jár jobban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem füzetek a lovaglásért, hanem délelőttönként ott vagyok a lovardában és takarítom az istállót, pucolom, itatom a lovakat. Ezért cserébe délután tanítanak 0,5-1 órát lovagolni. Valamikor én nem érek rá délután, valamikor pedig az oktató, így én sokszor többet "dolgozok", mint lovagolok.

Nekem mégis bűntudatom van, hogy "ingyen" tanítanak lovagolni, tehát nem füzetek érte. És általában azokkal, akik füzetnek, többet foglalkoznak. Amikor engem oktatnak, hamar túl akarnak esni rajta.


2011. júl. 7. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyen bűntudatod,hiszen ledolgozod azt a kevés lovaglást!Talán beszélj erről valakivel,ha mégis bánt a dolog.
2011. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
több helyen is csinálnak így, ha azt számolod h 4-500 Ft-os órabért fizetnének neked, abból bőven ki tudnád fizetni. Főleg akkor ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ha még nem is oktatnak olyan lelkiismeretesen.
2011. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja, te dolgozol nem is tudom napi 2 orat ok meg atlag felet szannak rad, kerdezd meg nekik nincs e buntudatuk ha meg ra sem ernek veled foglalkozni.
2011. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak nekem tűnt fel hogy fizetni helyett füzetnit írt? xD
2011. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk füzetni=fizetni! Tájszólás! Ez a szó mond valamit?
2011. júl. 8. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok! Én épp ezért nem javítottalak ki,rögtön tudtam hogy tájszólás!


És még egyszer:nehogy már neked legyen bűntudatod,ha ők is alig tanítanak,de te mégis sokat dolgozol!!Igazán szép,hogy így elviseled hogy többet kell dolgoznod mint amennyit lovagolsz!De nézd a jó oldalát:így többet foglalkozhatsz a tündéri lovakkal.

2011. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg olvasni a sorok közt ,akkor nemveszel észre hibát tesem.
2011. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!