Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy 156 cm-es lovasnak mekkora...

Egy 156 cm-es lovasnak mekkora lovat vegyünk?

Figyelt kérdés
magasságilag gondoltam behatárolni,minimumtól maximumig,hogy kényelmesen fel tudjon rá szállni gond nélkül
2011. aug. 5. 06:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha ló jó magas az sem baj,vagy nem tud felszálni? az már egy kicsit hogyis mondjam...


egyébként a pont jó,amikor összhangban vannak az az amikor a ló marja szemmagasságban(vagy pont a fejtetőnélí) van(a lovastól nézve) egyébként az elsőnek félig igaza van: a ló nem cipő,és aki ilyeneket kérdez azmár tényleg gáz

2011. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
160cm
2011. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Némelyik ember itt olyan nagy hülyeséget beszél persze tisztelet a kivételnek! A legjobb választás egy haflingi lenne neked!! Nem túl nagy de nem is tudod kinőni!!!
2011. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy colostokkal kell lovat venni, de a legtöbb hirdetésben pl ki van írva, hogy mekkora marmagasságú.. És igen, le is írta a kérdésben, hogy azért érdekes a méret, hogy fel tudjon szállni.. Én is láttam 145ös kislányt 180as lovon, de kb semmit nem tud szegény megcsinálni magának, vagyis amit meg tud, azt csinálja, amit nem, abban meg segítenek neki...
2011. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na most kezdem sajnálni, az Indiai,elefánt hajcsárokat!A Beduinokat,nemis említem.Azok vajon kinek sírnak,hogy nem érik fel az állat hátát?Mert pont a hasa alatt látnak át.
2011. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Basszus. Ha lovagol és lovasnak nevezi magát, akkor tudja már megállapítani hogy mekkora ló kell alá. ÉS egyébként az se mindegy hogy hány éves az illető és hogy fog-e még nőni. Gyerek-e vagy már nem. Mert lehet hogy veszel egy kis haflingit vagy fjordot aztán 4-5 év múlva már kicsi lesz neki. Egyébként nem csak a marmagasságot kell szem előtt tartani hanem pl. azt is hogy mire is kéne az a ló. Na meg a nemét a lónak.
2011. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és csak azért nem mondok marmagasságot mert nem tudom hogy fog-e még nőni, vagy gyerek-e még.
2011. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És az első nem hülye, én értem mit akart és igaza van, nem a méret a lényeg mert nem egy cipő.
2011. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!