Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mért nem ismerik el lovasnak...

Mért nem ismerik el lovasnak azt, aki még nem esett le?

Figyelt kérdés
Tudtommal az a lovas, aki rengeteg mindent tud a lovakról, szereti őket..
2011. aug. 12. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
tévedésben vagy,ülj fel a lóra és majd rájössz magadtól.
2011. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 skarma ***** válasza:
Hát, én már estem le lóról mégsem tartom lovasnak magam :D
2011. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
ok van önkritikád, minden elismerésem!
2011. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

Első: lovagolok 1 éve, még nem estem. Totál kezdő voltam. Ágaskodott. Fenntmaradtam.

Beugrott lépésből vágtába. Fenntmaradtam.

2hete bestoppolt. Fenntmaradtam. És ez így nagyon sz*rul esik, hogy mindenhol azt olvasom, hogy az az igazi lovas, aki már esett..

2011. aug. 12. 16:08
 5/63 anonim ***** válasza:
nyugi majd össze jön!
2011. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
sztem ez hülyeség, ezt azok találták ki akik már leestek, aztán cső :D ez olyan, mint, hogy az a férfi aki már befosott részegen... egészségére annak aki beadta ezt a trükköt de pl. mai napig nem vagyok akkor férfi... amúgy meg ki nem sz arja le ki mint gondol? szereted a lovakat, lovagolsz nem tök mindegy minek hívnak? pl. én gitározok és felőlem hívhatnának dobosnak is akkor is gitáros vagyok... szóval szerintem hülyeség
2011. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 x) ***** válasza:
59%
Hát igazából hozzá tartozik a lovagláshoz hogy néha nem úgy jönnek össze a dolgok ahogy terveztük... ki kell azt is tapasztalni hogy hogy érdemes esni. A tapasztalat a lényege. És előbb-utóbb minden lovas leesik (legalább is ezt mondják) én kb 2 éve lovagoltam már mikor először estem :)
2011. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Most belegondoltam, lehet, hogy hülyeség.. De szerintem az a lovas, aki nem tud leesni. Akármit csinál a ló, fentmarad. Mert ért hozzá. De ez lehet, hogy hülyeség.
2011. aug. 12. 17:50
 9/63 anonim ***** válasza:
44%
szerinted akik 30 éve lovagolnak és leesnek nem tudnak lovagolni?Te egy két éve lovagolsz nem estél még ez nem bizonyit se rosszat se jot.
2011. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
megnézném ,hogy szőrön terepen mit tudsz ,vagy csak a szád nagy,akarom mondani a billentyűzeted!
2011. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!