Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok? Megéri andalúzi...

Mit gondoltok? Megéri andalúziait tartani hobby célra?

Figyelt kérdés
Régóta tartok lovakat, de most szeretnék egy andalúziait venni, és ebben szeretném a véleményeiteket kérni. A problémám az, hogy kicsit vonakodok andalúziait hobby célra tartani. Úgy érzem, hogy ez olyan, mintha vennél egy Ferrarit, de soha nem hajtanád. Van valakinek esetleg valamilyen élménye az andalúziaival kapcsolatban. Gondolok itt arra, hogy mennyire kényes fajta, mennyire ellenálló a betegségekkel szemben, mennyire megbízhatóak. És egyáltalán megéri andalúziait tartani
2011. aug. 16. 06:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
örülök, hogy segíthettem, és az már fél siker, hogy neked is ők jutottak eszedbe :) sok szerencsét és sikeres lóvásárlást kívánok! ;)
2011. aug. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én Spanyolországbol vettem az andalúzomat 6éves csődör.szerintem nem lenne sok értelme hobbira használni arra inkább vegyél egy félvért vagy holland melegvérűt vagy kisbérit andalúzt hobbi célra nem ajánlom
2011. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!