Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Andalúz-arab vagy fríz-arab...

Andalúz-arab vagy fríz-arab félvér lova van valakinek?

Figyelt kérdés
Ha igen mutassatok képet légyszii! Köszönöm!
2011. aug. 16. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fríz arab?? Azta hát nem hiszem hogy valaki így fedeztet szándékosan. :/ Az andalúz arab viszont egész jó lehet, csak kevés fed. mén van az országban andalúzból. Nekem nincs egyik se és sztem itt nem sokaknak van ilyen lovuk. :)
2011. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

első: képzeld, van olyan, hogy fríz arab, csak az a neve, hogy Arabofríz :), tényleg, ez nem vicc. Itt van egy oldal, ha nem hinnéd el:

[link]

2011. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ez tök érdekes sose hallottam még ilyenről de jó hogy most már tudom! :)
2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Andalúz-arabot tud mutatni valaki??


Nagyon köszönöm a linket! Szépek. Érdekes hogy a fríz a dominánsabb bennük inkább nem az arab! Azt mondják az ősi fajták mindig dominálnak.. Érdekes.

2011. aug. 18. 21:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen jók csak az a gond hogy csak csikók és abból nem lehet megállapítani hogy milyen, vagy pedig egy felszerelt ló díjlovaglásban amiből pedig megint nem lehet semmit megállapítani. :S De amúgy szépek! :) Nekem volt arab andalúz lovam, van is róla kép csak nem engedi fel tenni, de majd megpróbálom! :)
2011. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Na nézd itt van, benne meg inkább az arab látszik! :) [link]
2011. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van még róla ha kell! :)
2011. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azta! Nagyon szép a lovad! Tényleg gyönyörű. :)
2011. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Csodaszép! :))Igen érdekelnének a képek! Ha e-mail-ben küldöd: emve007@freemail.hu ha itt linkelsz az is tökéletes!


Mozgása milyen? Apja vagy anyja volt arab? Tisztavérű szülők vagy félvér??

2011. aug. 19. 13:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát a mozgása semmilyen se volt. csak szeretetből tartottuk, mert cirkuszi ló volt és a sok ágaskodástól oda lett a két mellső lába, elgörbült O alakban ami a képen pont nem látszik, meg egy kicsit előre van esve a lába ha látszik. Hát sajnos már ilyeneket nem tudok mondani.:)Pedig ha tudnám most is vennék egy arab kancát és befedeztetném egy andalúz ménnel. De fölrakok mág pár képet! :)
2011. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!