Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit áldoznál lovaglásra?

Mennyit áldoznál lovaglásra?

Figyelt kérdés

Mennyit számítana a minőség ? Mennyire fontos a ló és oktató képzettsége?

Mit csinálnál-terep,pálya?(nem csak a biztos ülésig, hanem komolyabb idomítás)

Milyen gyakran járnál?


2011. aug. 16. 15:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hát nem tudom szerintem keress fel inkább egy jó díjugrató edzőt nem vagy benne biztos h Gyula bácsi ugróval foglalkozna sőt biztos vagyok benne hogy nem foglalkozna...mondom szerintem egy díjugrató edzővel beszélj
2011. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy tart edzőtáborokat, ilyenkor két-három napot van egy lovadánál, és lehet rá jegyeket váltani, egyéni, kettes edzéssel, és volt olyan is, ahol ló nélkül is mehettél, és csak figyelted az edzést.
2011. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minőség? Nézőpont kérdése. Most lehet, hogy valakinek az a minőség, hogy minden csilli-billi. Nekem az, hogy az edző minden mozdulatomat figyelje, kijavítson, és nem egyszerre 5 emberrel foglalkozzon. De értsen a munkájához és ne csak a pénz motiválja. Mennyit áldoznék rá? Ha gazdag lennék, rettentő sokat (és itt szerintem kieshetnek azok akiknek a szülők fizetik az órákat), de sajna egy átlag ember vagyok. Terepen a szabadság, a dimbek-dombok, meredek lejtők és emelkedők, erdők illetve mezők váltakozása a csodálatos. A karámon belül az ügyesség, a precizitás, és minden mozdulat tökéletes elsajátítása fontos számomra. Van hogy hetente többször kevesebbet, de ha egy nagyobb terepre megyek akkor pénzhiány miatt csak heti 1-szer tudok menni.
2011. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta lett -e lovad? Versenyzel vele?
jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!