Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen gyakran tisztítjátok a...

Milyen gyakran tisztítjátok a patákat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Reggel amikor behozom a legelőről v ha bent van akkor a reggeli abrak után és lovaglás előtt, után.
2011. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden nap általában kétszer, valamint pluszban lovaglás előtt.
2011. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én az enyémet minden nap szoktam :)
2011. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi lovaglás elött után mindig. Elötte azért mert tele van trágyával. ( a gyakori kaka leszedés ellenére is van hogy bele lép ), ha meg visszahoztuk, akkor meg azért mert ha netán beleszorult egy kavics akkor az nagy probélémát okozhat. Náron nem biztos hogy bele megy, de amikor sár van akkor gyakrabban előfordulhat.
2011. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lovaglás után, illetve ha egyéb okból kell, de mivel nekem 24órában a legelőn van, a fű folyamatosan keféli ki belőle a koszt.
2011. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, mert a lovardába ahol most vagyok SOHA nem nézik meg a lovak patáit. Csak akkor néznek rá a patájukra, ha körmölve vannak. De végülis trágya sosincs a patáikban, mert folyamatosan szedjük(em) alóluk. Amikor először pucoltam a lovat, rám szólt az oktató, hogy ne sz@rozzak annyit, jöjjek...
2011. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:57 vagyok.

Ahol az én lovam van ott egy bértartó egyik nap futószáraztatta a lovát. Feltünt hogy biccentett az egyik mellső lábára. Az volt a fura, hogy előző nap semmi baja nem volt a lónak. Mondtam neki nézzük meg a lábát. Hát nem egy nagy kavics volt beszorulva.....

Mondtam is neki, hogy hiába vannak a karámban, akkor is meg kell nézni lovaglás elött.

2011. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Munka előtt és munka után. Ha nem lovagolom akkor amikor kimegyek lecsutakolom patát kaparok, bekenem patazsírral. Minden nap természetesen. :)
2011. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lovaglás elött szoktam.:)
2011. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én napi 2-szer szoktam és az edzések előtt, illetve után :)
2011. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!