Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy feles,...

Mennyibe kerül egy feles, vagy harmados lóbérlés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az sok mindentől függ, (bármint, hogy mennyibe kerül) de én arra lennék kíváncsi, ilyenkor mi számít elfogadható árnak, mi a legdrágább, és a legolcsóbb ajánlat. Arra is kíváncsi lennék egy évben mennyibe kerülnének lovasórák, például úgy, hogy hetente egyszer megyek. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 5. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Számolj csillagom

A feles tartás azért feles, mert a költségek felét fizeted. ez 80000 forintnál 40000, 30000 Ft-nál 15000. Plusz megbeszélés alapján fizeted a körmölés, állatorvos felét.


A lovaglás éves ára, ha heti egyszer mész, akkor a lovaglóóra ára szorozva 52-vel.

Ez 1500 Ft esetén 78000, 5000 Ft-os óradíj esetében 260000.

Nem tudhatjuk h a környékeden mennyibe kerülnek. Ezek az árak főleg attól függenek h merre laksz.

2011. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, én Békéscsabán lakom, és eddig a Pegazus Lovasiskolát néztem, ami anyukámnak nagyon drágának számít. Egy óra 2200Ft. Heti egyszer járnék, de ha tényleg nagyon drága kibírnám kéthetente egyszer.Köszi!
2011. szept. 5. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó az oktatás, akkor ennyiért nem drága.
2011. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez még nem is drága.

De mivel még gyerek vagy ne törd magad feles bértartáson, mert nem tudsz lovagolni és szerintem a lovakhoz sem értesz eléggé, ráadásul egy feles bértartási szerződés megírása sem egyszerű.

Viszont lehet néhány helyen lovat bérelni. Felénk is van ilyen, azt takarja, hogy te havonta odapakolsz a lovinak 30 ezret a lóért és annyit lovagolsz rajta és akkor amikor akarsz. A lovi állja a kovácsot és az állatorvost bizonyos esetek kivételével. Pl ha alattad sántul le a ló, akkor neked kell kifizetned az orvosi költséget, ha a legelőn kiharapnak belőle egy darabot, akkor a lovi fizeti a költséget.

Az ilyen lóbérlésnél csak te lovagolod az bérelt lovat más nem, olyan, mintha a sajátod lenne.

Kérdezz rá, hátha van ilyen lehetőség a környékeden.

2011. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hülyeség konkrét számokat irni mert mindenhol más árak vannak és megegyezés alapján történik de igy se olcsó.
2011. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!