Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagy lóimádók! Ha nektek kéne...

Nagy lóimádók! Ha nektek kéne mindig lapátolni a trágyát, akkor is lovagolnátok?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm nagy lóbolond, akinek mindene a ló. Szerintük a ló többet ér a kutyánál, az embernél, sőt egyesek még a hazájukat is eladták egy lóért. És a ló közelebb áll az emberhez mindent minden más élőlény, és a ló a legszebb, legokosabb, legcsodálatosabb állat.

És mindig lovagolni vannak.

Persze ők csak használják a lovat, de nem gondozzák.

Amikor kérdeztem őket, hogy ha lapátolni kellene mindig azt a több kilónyi lócitromot, akkor is így szeretnék a lovakat?

Erre a válaszuk az volt., hogy "na persze, akkor inkább nem lovagolnék. Gusztustalan dolog, fúj"


Akkor mégsem olyan nagy lovasok?


Nagy lóimádók! Ha nektek kéne mindig lapátolni a trágyát, akkor is lovagolnátok?


2011. szept. 11. 08:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
még szép, hogy lapátolnék! Ki tud ilyet mondani, hogy akkor nem lovagolna??? Akkor nem is igazi lovasok.. Én bármit feladnék a lovakért!
2012. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

09:26-os vagyok:

Nekem nem lenne kötelező csinálni, mert így is-úgyis ingyen lovagolhatok :)

De azért segítek az embereknek mert mint már az előbb mondtam szeretem csinálni ..... meg milyen pofátlanság lenne már a részemről, hogy ők egész nap majd meg szakadnak annyi munkájuk van én meg csak elmegyek rázatni a valagam és utána húzok haza anélkül hogy bármit is segítettem volna.

2012. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
milyen lovas az aki nem törődik a lovával ,meg nem takarít nem csutakol az egy igazi szívbeli lovas, versenyző, egyszóval DIVATMAJOM ! az ilyen nem az állatott szereti hanem a saját egóját és ezen kívül senkit és semmit! azért még hozzá tenném azt nézem igazi lovasnak aki saját magának tartja a lovat és fel áldozza saját szabadságát a kedvence ért!
2012. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Ja de azt is tedd hozzá, hogy van rá pénze is ! XD

Én azt nem bírom elviselni, hogy van a sok gazdag majom akinek van lova és ki se jár hozzá csak havonta 2x-3x maximum :S nem ápolja le és nem is foglalkozik vele egyáltalán :@

Bezzeg a magam fajtának ( aki szertné és törődne vele) meg nem telik lóra ...:( :@

2012. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Azt tenném még hozzá ,hogy akinek lova van az munkával meg tudja keresni velük a fent tartásukhoz a pénzt! a ló ön fent tartó ,ha jó a gazda!
2012. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Hát jah, ha neked nem sok az a havi 35-40 000 Ft, ha olyan gazdag vagy vegyél magadnak lovat...

Mi az hogy önfenntartó?? Talán megveszi magának a zabot meg a szénát és körmölteti magát meg beadja magának a féreghajtót...stb ? :D

2012. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
ha tudod ,hogy mit jelent az ,hogy munka ,akkor tudnod kell ,hogy mi az ,hogy ön el látó ! Sőt ,nem ,hogy ön ellátó de a családomat is a lovakból tartom el!! a lóval nem csak száraz karókat lehet ugratni, hanem dolgozni is lehet! A te világod az a karám! nagyon messze vagy a lovas élethez!
2012. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
hát ha te még abban a korban élsz amikor lóval szántottak akkor csak így tovább ... :)
2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
egyébként meg nem igazán rajongok a száraz karókon való átugrálásért (egyébként díjugratásnak hívják-.-" ) mert az én sportom a galopp...
2012. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
aha értelek ,rongyot kergettek mint az agarak! te nő vagy kedves galoppos! ennyi ész csak a női fejben jelenik meg! Minden más hölgytől bocsi!
2012. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!