Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jövőre is megrendezik a...

Jövőre is megrendezik a Nemzeti (szégyen) Vágtát ezek után?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 19. 13:17
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Az első vágtával még nem volt (annyira) semmi baj. Rendes, már amennyire rendes lehet, a pálya, ellátás, orvosok, stb.

Hihetetlen mennyiségű összegeket emészt fel.

1,5 év alatt NV-re menni? Komplett idióta!

És a helyi versenyeket meg be akarják tiltani...

2011. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 x) ***** válasza:
27%
Igazából én nagyon is jónak tartom a nemzeti vágtát. Ilyen balesetek bármelyik világhírű pályán és versenyen előfordulhatnak. Ez alapvetően nem a verseny, vagy a "csak a hírnévért lovaglók" hibája. Egyszerűen nem jól volt megtervezve a pálya, ez a szervezők hibája. És a vágtát egyébként sem a Hősök terén kéne rendezni. A buta, pénzsóvár, "oldjuk meg minél kevesebb pénzből" szervezők hibája, nem a sporté. Ennyi erővel az egész világon be kellene tiltani a galoppversenyeket. Egyszerűen nem volt szerencséjük. Persze én is sajnálom a lovat, szörnyű hogy ilyen megtörténhet. De nem a nemzeti vágta hibája, alapvetően nagyon is szép hagyomány. Ne bántsuk csak azért mert idióta emberek nem képesek rendes pályát építeni. A lovast meg megint nem lehet okolni, hiszen verseny közben már akármerre húzhatja a lovat, nem tudja megmenteni ha kiszorítják szélre. Szóval vagy mindenki hibás, vagy senki sem. Még mindig jobb hogy odatették azt a lemezt mintha meghagyják a sarkot, ami sokkal baleset veszélyesebb.
2011. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
61%

Persze most mindenki a lovas torkának esik, mivel 1, 5 éve lovagol. Ehhez azért tegyük hozzá, hogy aki már 10 éve lovagol, azzal is előfordulhatott volna. Persze könnyű azonnal vádaskodni! Azt a legkönnyebb!! Irigy csürhe!!!

A lovat nagyon sajnálom, nem kellett volna így történnie. Sajnos előfordulhat az ilyesmi bármelyik pályán!

2011. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
48%

A média mindig mindent felnagyít! Ne hagyjátok már magatokat annyira befolyásolni!

A ló sajnos már nem él, de attól még a lósport igen.

2011. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
lovas96, valakinek nem kell több évtized, hogy jól lovagoljon, mert tehetséges.
2011. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
59%
Mi vagy te? Valami önkéntes felbujtó? Sose láttál még lovassportot? Az ilyesmi előfordul, és nem csak Magyarországon, hanem bárhol a világon!!
2011. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
79%
mindenki hibás ezért a balesetért, még a lovas is még pedig azért mert ha én felülök egy lora akkor az azt jelenti ,hogy amíg én ülök rajta enyém érte a felelöség!!És ha ugy ítélem meg ,hogy a lóra nézve veszélyesek a körülmények akkor nem vállalom a lovaglását! amugy az a "lovas aki ülte a szerencsétlenül járt lovat 1 éve lovagol szoval még rutinja sem volt az egész nemzeti vágta csak a lovérol szolt ugyhogy bisztos megrendezésre kerül jövöre is SAJNOS!! én ha galoppot akarok látni inkább kimegyek a NORMÁLIS helyszinü kincsemparkba!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Igen, bárhol elofordulhat baleset. De miert van az, hogy ezerszer voltam galoppon és ott sosem volt, a vágtán meg minden alkalommal?
2011. szept. 19. 15:37
 29/41 anonim ***** válasza:
38%

Másik kérdésben meg a galopplovak szörnyű helyzetén van mindenki kiakadva, mert csak addig a pár évig kellenek, míg agyonhajszolják őket a pályán, aztán mehetnek vágóhídra..


Most komolyan.. emberek. Hangot adni lehet a nemtetszésnek, de érdemes lenne átgondolni mindent.

2011. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva meg fogják rendezni, mert iszonyat pénz van benne, rengeteg külföldit vonz.


Egy ló élete ilyenkor sajnos semmit nem számít.

2011. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!