Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 2 ló pusztult el a Nemzeti...

2 ló pusztult el a Nemzeti Vágtán? A felszakadt hasú lovon kívül a másikkal mi történt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 10:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptuk fel a vizet. Csak szerintem kib.ul nem természetes, hogy egy lónak felszakad a hasa, kifolynak a belei és elpusztul, mindössze azért, hogy legyen cirkusz a népnek.
2011. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy volt, de biztos nem egy szamuRAJ kardal vágták fel direkt.
2011. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 wapo ***** válasza:

Versenysport.?!

A sérülés veszélye mindig ott van.

Kb ez élteti.A teljesítmények hajszolása.Legyen az emberi,lovas vagy technikai.A teljesítőképesség határait kell elérni és ez nem veszélytelen.

Haltak már meg futók-focisták-úszók-magasugrók stb. a versenypályán.A túlerőltetéstől vagy épp egy szerencsétlen eséstől. A technikai és más sportokról amik segédeszközöket használnak meg jobb nem is beszélni.

Ki sajnálja a múlt heti időmérőn összetört sok F1-es autót? Mind-mind 1-1 ló lehetne.(árban még több is)Ok az csak gép.De a lényeg ugyanaz.

Szórakoztatni a népet.mert Ő fizet, és ezért a végsőkig kihasznált izmokat,a teljesítőképesség maximumáig hajtott állatokat,verítéket,veszélyt uram bocsá vért akar látni.

MERT A NÉPAKARAT NAGY ÚR.

2011. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:24


Nem gondolom,hogy egy autó és egy ló egy kategóriába sorolható lenne,engem ne is próbálj meggyőzni ennek az ellenkezőjéről,mert szólok előre,hogy nem fog menni.Amennyiben egy eszköz meghibásodik és egy ember meghal emiatt,akkor az embert fogom sajnálni és NEM AZ ESZKÖZT!

Az ember megy a temetőbe,a pl. kocsi pedig a roncstelepre,vagy újrafelhasználásra,vagy stb.A kettőt nem vehetjük egy kalap alá.Lezsugorítva az egész történetet,szerintem ez az egész cirkusz jó ötlet=van benne pénz,viszont szar volt a kivitelezés.Megnéztem a videót,ahol a ló belecsapódott abba a kiálló részbe,egyszerűen hibás volt a pálya,szerintem ez nem megengedhető.Engem nem zavarna az egész rendezvény,ha nem vétenének ekkora hibákat.Egy laikus,ha végigsétált volna a pálya mentén,azonnal feltette volna a kérdést,hogy ebből a kiálló cuccból nem lesz gond?Itt tényleg a pénzről van szó-kihasználják,hogy rengetegen szeretik a lovakat,tehát kereslet van rá.Ugyanakkor kik szívják meg,ha az emberek vétenek?Természetesen a lovak.

2011. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 wapo ***** válasza:

A történelem során hány milliárd ló pusztult el az ember miatt?? Lásd csak a tankok ellen rohamozó lovasságot. 1-2 ide oda mit számít.Úgyis a pénz a lényeg.Ez nem fog visszatartani senkit attól, hogy jövőre is megpróbálják.

És még örülhetünk, hogy egyáltalán felhomokolják a hősök terét.

Nem hiszem el, hogy nincs egy lovaspálya Magyarországon ahol biztonságosabban meg lehetne rendezni a versenyt.Vagy akkor a sok Pesti nép nem menne oda??? Ja kérem.hisz nekik mindent a szájukba kell rakni.

És most mondja valaki, hogy nem a pénz az úr!!

2011. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!