Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a nemzeti...

Mi a véleményetek a nemzeti vágtán történt balesetről?

Figyelt kérdés

Én láttam képet arról ahogy a ló megy a belei meg lógnak ki... Elsírtam magam rajta. Borzalmas.... És mindezt miért? A felvágásért az emberi hiúság, nagyképűség, stb....

BORZALMAS!!!


2011. szept. 23. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Szadista pénzhajhász szemét mocskok! Én kint voltam, most először és utoljára, bánom is... Bár szerencsére nem támogattam őket anyagilag, mert nem vettem jegyet... A lovak mocsokban, szűk helyeken, a biztonság NULLA, nemhogy az állatok, de még az emberek is veszélyben vannak! Azon se csodálkoznék, ha jövőre ember is meghalna... Látta én is a képeket, és a videót is... pár percig ülve maradtam a gép előtt némán... Arról már nem is beszélve, hogy mit képzelnek ezek, hogy egy MAGÁN rendezvényt, amiért BELÉPŐT szednek közterületen szerveznek meg? Menjenek a sport arénába, és ott szedhet jegyet, de MINDENKI HŐSÖK TERÉN NEM!!! Ezt csak abban az esetben lehetne megengedni, ha ÖNKORMÁNYZATI rendezvényként BÁRKI megnézhetné... bár azt hiszem én nem vagyok többé rá kíváncsi...
2011. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
ma 22:16 Azért nem háborgok, mert közterületet nem szoktak lezárni egyéb lovas versenyek miatt, itt viszont a KAMU-Nemzeti vágtán ott csücsülnek a sztárocskák, celebecskék, fizess 4000 Ft-ot és akkor nézheted az állatkínzást, a halandó NÉP ("NEMZET") meg kóborolhat a HŐSÖK terén a lezárt NEMZETI rendezvény körül, és ihat LIMONÁDÉT 100/dl áron! ROHADJANAK MEG!!!
2011. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Én is csak a nagy dobozban láttam, ki nem megyek ilyen magyarosch-tsikos-gulasch külföldieket szédítő és lenyúló "látványosságok" kedvéért se a Budai Várba, se a Hősök terére. Először is: az állatok számára egyszerűen szörnyű ez a banzáj! Miért nem lehet normális helyszínen, pl. az erre a célra épített Kincsem parkban megrendezni?!

Másodszor: tele a hócipőm a városból bazárt és a külföldiekből bazári majmokat gyártó rendezvényekből!

A Budai Várban már minden hét közepétől van valami "fesztivál": pálinka, kolbász, sör stb. A múzeumok udvarában (Oroszlános udvar például) estefelé részeg vonyítás: ez Orbánék szerint méltó egy kulturális központhoz?

Ja persze, oda ők akarnak beköltözni, múzeumok (rengeteg pénzbe kerülne a költöztetés, új épületek felépítése, de gazdagok vagyunk!) pedig ki a prérire! Én múlt héten már azt mondtam, nonszensz, hogy a Budapesti Történeti Múzeum, a Magyar Nemzeti Galéria és az Országos Széchenyi Könyvtár megközelíthetetlen a "fesztiválok" miatt, belépőkártya nélkül.

A lármáról nem is szólva!

Ami pedig a konkrét ügyet illeti, a "gazdi" is megérdemelte volna, hogy eltörjön keze-lába, aki ennyi "tapasztalattal" indul egy ilyen veszélyes pályán, megérdemelte volna. Nem a ló, hanem a gazdája.

Ami a banzájt illeti, nevetséges bigázás, nyert Keresztes Ildikó (na persze, csak kapaszkodott, valójában a Lázár nyerte) stb. és mellette a büfékben csillagászati árakon minden.

Egyébként volt Árpád apánk seregében BIGA?!

Echte ungarische banzaj!

2011. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Itt van az eredeti hír:

[link]

2011. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

22 10-es: A Kincsem parkban vannak galopp és vannak ügető versenyek is, hatalmas terület, nagy tribün, 2-es metró (Pillangó utca) felől egy ponton be is lehet oda látni. Ezt a pályát évekkel ezelőtt teljesen biztonságosra építették ki. MIÉRT NEM ITT RENDEZTÉK MEG?!

[link]

2011. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23:04 már ne is haragudj meg de ki menne oda? Gesztikének ott nem lenne olyan haszna mert a túristák nem mennének oda nem neveznének be olyan sokan mint a hősök terére!?
2011. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem mennének a turisták a Kincsem parkba, ha tudnának róla, modern tribün, beleépítve tv stúdió, étterem, és minden kényelem. Nem olyan neoprimitív a helyaszín, mint a Hősök tere! Kiválóan szervezik a Derbyket és az Ügető szilvesztereket. Egyébként idén a Lázár testvérek vágták zsebre a hasznot.
2011. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!