Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyereknek haflingi, hucul...

Gyereknek haflingi, hucul vagy fjord? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 11:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
74%
Én lovagoltam már hafin és fjordon is.. de szerintem a fjord lovak kezesebbek. Bár ez nevelés kérdése is.
2011. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
74%
Nálunk fjordok vannak szóval azokat ajálom, nagyon aranyosak de fontos hogy ne csak futószáron legyenek, mert azt egy idő után elunják és szórakozni fognak. A hucullal az a bajom, hogy néha nagyon rohan és egy kicsit kényelmetlenebb ezáltal, de futószáron nagyon aranyosan viselkedik és könnyű rajta megtanítani az alapokat. Hafikkal még mem volt tapasztalatom.
2015. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sssaszem ***** válasza:
57%
Inkább fjord, mert strapabíró pacik, meg beválik terápiás lóként nyugodt.
2018. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
48%

A hucul nem gyerekeknek való??

Nagy tévedésben vagy... A fél éves gyerek gyúzta, húzta a sörényét, egy rossz mozdulata sincs! Persze ez egyedfüggő is, de te inkább bíznád rá a gyereked egy angol telivérre? Persze azoknál is van kivétel, nem azért mondom.

2018. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!