Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jövőre én is indulhatok a...

Jövőre én is indulhatok a Nemzeti Vágtán?

Figyelt kérdés
Másfél év lovaglás tudás elég is ahhoz, hogy egy ekkora versenyen nevezni lehessen, és akár nyerni?
2011. szept. 26. 20:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Olvasd el a Lovaspor=essünk egymás nyakának? kérdés válaszait, véégig, és utána gondolkozz el még egyszer ezen a dolgon. Megéri neked hogy kockáztass egy ilyen ramaty minőségű (már bocsánat a szóért) verseny miatt egy ló életét? Akár tied, akár nem. Ha van kedved kérlek oszd meg velünk ezek után a véleményed.:)

2011. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A vágta szervezése hagy némi kivetnivalót. Az ötlet a Nemzeti Vágta ötlete jó lenne, csak hát ahhoz, hogy biztonságos legyen, még tenni kellene valamit. Az emberek azért vannak felháborodva, mert a pálya elég veszélyes lóra és emberre egyaránt.
2011. szept. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

EZT NÉZZÉTEK!


[link]

2011. szept. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Úgy látom a Lovaspor=essünk egymás nyakának kérdésnél félreértés történt.
2011. szept. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év lovas tudás baromira nem elég egyilyen versenyhez, még akkor sem, ha a Kincsem Parkban rendeznék meg.

Lásd szigetvári lovas. Ha több tapasztalata lett volna, akkor nem passzírozta volna be a lovát a belső falra és talán még ma is élhetne az a ló (nem azt mondom, hogy a pálya készítői nem voltak felelősek, de kettőn áll a vásár).

Másrészt meg a TV előtt ülve ez baromi egyszerűnek tűnik, csak vágtatni kell, mint az őrült, de itt fenn kell maradni a kanyarban, sodródnak a lovak is és azt is kezelni kell.

A lovasok többségét, akiket megszólaltattak mindnek van köze a galopp sporthoz, ha nem zsokék, de tréning munkát végeznek. Nekik hatalmas tapasztalatuk van, hogy ilyen helyzetekben mit kell tenni.


Szóval ide rohadtul kevés másfél év.

2011. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
61%
Először is rajtengedélyt kéne tenned.Análkül semmilyen versenyen nem vehetsz részt. ;)
2011. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év után? NEM!
2011. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tudom, hogy az a lovas is másfél éve tud lovagolni, akinek elpusztult a lova... :( Én alapjában sajnálom, hogy mindenki rossz véleménnyel van a NV-ról. Én már 3-szor voltam, szerettem mindig. De elismerem, vannak benne olyan szervezések amik nem tetszenek.
2011. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

6 évig lovagoltam galopptréningben (anyuka lettem, ezért abbahagytam), versenyeztem is a Kincsem Parkban, ezeket több mint 10 éves hobbi és ugrólovas múlt előzte meg, de eszembe sem jutna indulni a nemzeti vágtán!!!

rendkívül balesetveszélyes pálya!!!!

szerintem nyugodtan gyakorolgass még pár évig.

2011. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Igazából a meghalt ló miatt írtam ki a kérdést, kíváncsi voltam mások véleményére.

Rajtengedélyen kívül kell még valami más amivel elindulhat valaki egy ilyen vágtán?

Löszi zsokéjának volt? Másfél év alatt lehet rajtengedély kapni? Ha nem akkor hogyan engedhették a NV.-ra?

2011. szept. 28. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!