Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a videóról? Ló...

Vélemény erről a videóról? Ló és lovast külön légyszi!

2011. okt. 19. 16:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Melyik videóban?
2011. okt. 21. 10:54
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
van még neked is és a lovadnak is hova fejlődni, de az előtte-utána képeken kiakadtam. :) gyönyörű ló lett belőle, gratulálok a fejlődéshez. :))
2011. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Húúú én csak újat néztem meg. Azt hittem onnan kezdődött.. :D

ez a fiú jobban tetszik *.*

http://www.youtube.com/watch?v=y2g8fJrFDvk

2011. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nekem ez a fiú nem tetszik! Inkább ezt a lányt nézd meg!

Feszítő zabla? Ennyire fél? :O xD

http://www.youtube.com/watch?v=65yWTicJzNc OTT FESZÍTŐ ZABA VAN ITT MEG NYEREG! http://www.youtube.com/watch?v=VXRIIhsbUaQ Itt meg még az sincs! Őt hívtuk parellizni is!

[link]

2011. okt. 22. 08:33
 15/28 anonim ***** válasza:

No comment a magyar szabadonidomítók technikájáról... A ló nem azért csinálja meg a feladatokat, mert együtt mozog a horseman-nel, hanem hogy ne verje meg :)

Miért félne azért, mert feszítőzabla van benne? :)

2011. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hát akkor te nagyon nem tudsz semmit erről vagy rossz emberekkel ismerkedtél meg. Ez a lány hihetetlen. Egy olyan lóval csinálta meg ezt a szemünk láttára akit sose ismert, és nem bánthatta mivel ott voltunk amikor találkozott a lóval. Ezek a lovak azért csinálják, mert akarják csinálni. És ez a lány szereti a lovakat. Sajnálom hogy te más oldaláról ismerted meg ezt a dolgot és emiatt általánosítottál. :/ :( Hát mert nézd meg , nem hiszem hogy feszítő zabla kéne azért hogy úgy ugorjanak. Mint látod inkább a srác módszerétől fél a ló. :)
2011. okt. 22. 18:17
 17/28 A kérdező kommentje:
Nézd meg a ló szemeit. Árad belőlük a félelem. Ellenbe nézd meg Melindának a lovat. :)) De ha neked a srác tetszik...:)
2011. okt. 22. 18:19
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
A ló szemében azért látsz félelmet mert Miskolcon volt cigányoknál kiképzőtáborban, sajnos. Inkább nem is írok ide többet, nem vagytok tisztában a dolgokkal.
2011. okt. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Jó igazad van hagyjuk! Én csak a videóból tájékozódtam!
2011. okt. 23. 09:09
 20/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ... nem kioktatás céljából a fiú nem fél vannak úgynevezett kemény szájú lovak amiket nem igazán lehet ellovagolni csikózablával... a ló miért félne? nem értem ezt a feltevést, hogy árad belőle a félelem szerinted ha félne megugraná az ugrást??
2011. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!