Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a videóról? Ló...

Vélemény erről a videóról? Ló és lovast külön légyszi!

2011. okt. 19. 16:28
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem az ugrástól fél. Nézd már meg a istenem... -.- elve a helyzettől fél. A gyerektől! Süt le az egész lóból az hogy nem szívesen csinálja de megcsinálja!
2011. okt. 23. 19:24
 22/28 anonim ***** válasza:
Te ki az isten vagy hogy ilyeneket megállapítasz? Ilyen videókkal nem lenne ekkora szám.
2011. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Igen ezt pont egy videóból lehet megmondani... Hihetetlen. Semmi baj nincs a sráccal, ügyes:))


Egyébként az új videót néztem meg, ott látszik, hogy támaszkodsz a kengyelen, kezeden.

2011. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen pont videóról, ha te nem látod annak a szerencsétlen állatnak a szemét! Mindeggy hagyjuk!
2011. okt. 24. 14:53
 25/28 anonim ***** válasza:
No comment. Kérdező egy profi!!! Egy videóból megállapítja a feszítő zabla, meg a ló szeme alapján hogy ez a ló fél az ugrástól. Grat
2011. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Jajj most komolyan ezen kell kiakadni? Bírom azt, hogy föltettem egy kérdést,(mire gondolom negatív válaszok fognak érkezni, bár nem tudom miért) aztán valaki eltereli egy másik videóval amibe belekötöttem mert szerintem nem olyan nagy cucc csak a srác tud lovagolni de a ló ezt nem élvezi, erre mindenki nekem ront és most már mintha az én kérdésem sehol nem lenne, hanem ehelyett mindenki aki ide benéz rögtön a kommenteket olvassa és mivel úgyis kötözködnek ő is ír egy sort. :/ Én ha valahova kommentet írok nem is nézem hogy ki mit kötözködik össze mert mit érdekel az engem. A kérdező valószínűleg a választ várja a kérdésére, vagy a véleményt! De semmi baj írjatok még szinonimákat, egyszer majdcsak ír valaki véleményt a videóra is...
2011. okt. 24. 20:19
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez egy jó, és jól képzett ló, mindent megold, még akkor ha lovas nem minden estben segít neki.
2011. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ló:gyönyörű állat,szép a mozgása is :)

Lovas:a feljebb említett néhány hibát leszámítva nagyon ügyes,gratulálok ;D

2012. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!