Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Van itt egy rakoncátlan lovacska. Nem az enyém de a tulaj meg nem ért hozzá. Szeretnék a lóval foglalkozni. Régen volt nekünk is lovunk, de Ő egy tündér volt. :-)


Szeretném erőszakmentesen belovagolni, meg megtanítani neki, hogy pl be kell jönni oda ahová szeretném. Pl istáló.

Most ridegtartásban van kint, és nem is akar beállni az istálóba.

Tudnátok olyan linket küldeni ahol részletesen le van írva minden? A csatlakozástól kezdve.


2011. okt. 24. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Türelem, türelem, türelem... Próbáld meg minden nap, előbb utóbb csak bemegy... Vagy vezessetek be előtte egy tapasztalt lovat, aki simán bemegy, hátha bemegy utána... Egyébként ha nap mint nap foglalkozol vele, szerintem bízni fog benned, és több mindent megcsinál majd, mint így... Csak ha nem volt vele foglalkozva, ráadásul ridegtartás, meg minden, akkor jóhogy kicsit vadóc...
2011. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen vadócka de nem rossz idulatú. Egyke fiú. Egyedül van.
2011. okt. 24. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az ilyen furcsa helyekre, mint istálló, patamosó, úgy vezettem be egy ridegtartott lovat, h először határozottan elindultam, majd mikor megragadtunk, akkor sok simi, és én mentem lassan, háttal befele, ő meg lassan jött utánam.

Bizalom :)

2011. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :-)
2011. okt. 24. 19:55
 5/5 anonim válasza:
sokko.lot a golyolyinak
2011. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!