Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy akadályozzam meg, hogy...

Hogy akadályozzam meg, hogy elvigyen a vállán?

Figyelt kérdés
Balkézre mindig elsodródunk. Pedig le szoktam zárni lábbal is a külső oldalt, illetve a jobb szárat is megtartom...
2011. okt. 26. 15:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Elõzõtlúl későn írtam választ
2011. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Igazából én is így vagyok most az egyik lovammal , vagyis tükörképként viselkedik....még nem jöttem rá miért, de az biztos hogy csak elem csinálja, tesóimmal nem , ezért gondolom hogy gonoszkodik.....

Megoldásokat én is örömmel várom...

És bocsi hogy nem tudok segíteni....

2011. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem szórakozok, szerintem teljesen érthető a kérdés.

A LÓ, amin ülök, ÉN ülök, az ha bal, azaz BAL kézen haladunk(amikor a bal kéz esik a pálya közepe felé) elvisz a vállán, azaz nem azon a vonalon megy, amin én akarom, hanem enyhén balra néz (balra van állítva) és jobbra megy.

És igen, én ülök a LOvon.

Ennén gyp-sebben már nem tudom megkérdezni. De aki nem érti a kérdést, az úgyse fog tudni válaszolni.

2011. okt. 26. 15:52
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
:D
2011. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%

Az csak jó hogyha befele néz, azt jelenti, hogy belső állításban van. Elvileg minden belovagolt lónak belső állításban kellene lennie, magyarán meghajlítva, nem pedig kitekeredve. Örülj neki, és még mindig a 4 éves csikómmal a belső állítással szenvedek, állandóan ki van tekeredve.

Jobb kézen be sem akar ugrani vágtába.

2011. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele h mi az a belső állítás, de ha balra néz, körön vagyunk, ő meg sodródik ki a körből, az nagyon nem jó :(
2011. okt. 26. 16:21
 17/29 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló vagyok. Úgy érted, hogy farol kifelé? Csapja a farát?
2011. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem a farával, hanem a vállával meg kifele
2011. okt. 26. 16:42
 19/29 anonim ***** válasza:
67%
Csak vágtában csinálja? Ugyebár a vállazás jól látható jele, hogy valamelyik irányba áll a feje, nyaka, stb... Állítsd egyenesbe a fejét, előre nézzen, se ki, se be, és ha ezt kifelé húzásnak érezné, tedd oda a csizmád... Szóval állítsd egyenesbe, és annak megfelelően a további segítségekkel tartsd patanyomon...
2011. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

ügetésben, és néha lépésben is.

Az egyenesre állítást majd megpróbálom, hátha segít.

köszönöm!


Azért még várok 1-2 tanácsot :)

2011. okt. 26. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!