Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felmernétek állni egy ló...

Felmernétek állni egy ló farára /hátára, ha azt senki nem fogná?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én csak a saját lovaméra, mert őt ismerem, és tudom, hogy ha megkérem, hogy maradjon egy helyben mozdulatlanul, akkor megteszi.
2011. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
nem, mert még ülve sem tudok lovagolni, nemhogy állva.
2011. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Már többször is próbáltam, olyan lovakon, akikben megbíztam :)
2011. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
a sajátomon vagy csikós lovon igen, de mondjuk Ovedoseal nem kisérleteznék ilyenekkel xD
2011. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Amelyikben bízom, arra igen:)
2011. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem ha fogná, elég egy apró mozdulat a ló részéről és potty. Esetleg egy szobor lónál, vagy ha olyan vérprofi lennék mint a puszta ötöst lovaglók.
2011. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már megtettem többször, megfelelően képzett lovakon.
2012. jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az aki ugyesen lovagol és bízik a lovában az megpróbálhatja, de eloszor inkább fogja meg valaki a lovat és aztán lassan lehetne próbálni egyedul. De legyen mindig valaki a kozeledbe, mert ha bármi baleset torténne akkor tudjon hívni segítséget! :)
2012. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én igen, ha tudnám, hoyg meg tud állni egyhelyben. de az én lovam nem tud:P szóval őrá nem.
2012. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a ló képzett, és nyugodt, akkor igen. Amúgy nekünk kész lovastorna feladatokat kellett csinálnunk, és abban még a lovon állás is benne volt a merészebbeknek és a gyakorlottabbaknak-persze csak, ha akarod. Mondjuk az én menőkés csődörömmel nem kísérleteznék, esetleg csak ha széna van előtte, mert azt ha ágyúval lövöd, akkor sem fogja otthagyni a kaját. XD
2012. jan. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!