Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akik hosszú ideig nem tudnak...

Akik hosszú ideig nem tudnak személyesen lovak közelébe lenni. Mit tesznek, hogy kevésbé hiányozzanak?

Figyelt kérdés
Egész nyáron+ szeptemberben minden nap lovakkal voltam, most pedig már 1 hónapja a tanulás miatt nem tudok menni.
2011. nov. 10. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lovas képeket nézegetek, lovas filmeket, mindent, ami ló.
2011. nov. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

semmit, ugyan is rettegek a lovaktól :)

szép állatok de ha nincs a ló és köztem egy kerítés, vagy egy képernyő üveg akkor halál félelmem van, nem tudom miért :S

2011. nov. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit.. A hiány nem pótolható mással. Szenvedünk:(
2011. nov. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 AM33 válasza:
Magam sem vagyok annyit a lovak közelében, mint szeretnék! Ezért rengeteget olvasok róluk, a youtube-on nézek klippeket, érdemes olyanokkal e-mailezni, akik maguk is rajonganak a lovakért. Lovas filmeket is jó nézni. Lovas rendezvényekre is érdekes elmenni, ha lehetőség van rá.
2011. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt irkálok lovas témakörben. :-)

Mondjuk én láthatom őket, amikor akarom, csak épp kisbabát várok, így a lovaglást most kissé hanyagolom. De a tanulás miatt miért nem lovagolsz? Én végig lovaztam iskolás éveimet (középiskolát, fősulit is), a tanulást nem gátolja a ló.

2011. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nem lovazok tanulás mellett, mert eddig istállómunkáért cserébe lovagoltam (3-4 munka után felülhettem), és ezt iskola mellett nem tudom csinálni. Pénzem pedig nincs rá :(
2011. nov. 10. 11:56
 7/11 A kérdező kommentje:
3-4 nap munka után.
2011. nov. 10. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt megértem. Így valóban nehéz lehet.
2011. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Depizem és csokoládét zabálok. Lovas filmeket nézek, nézem a felvett díjugratást, vagy lovas könyveket olvasok. Ettől még jobban hiányoznak, szóval még több csokoládét eszem, és még több filmet nézek és ez megy végestelen végig, amíg ki nem mehetek, és oda nem bújhatok a nyakához.
2011. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is azt teszem, mint Gabka! És ugyan abban az állapotban vagyok! (csak 10 héttel előtte járok :) )

Hetente, kéthetente kimegyek a pacikhoz és jól megsimogatom őket, viszek Nekik egy kis almát, répát.

2011. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!