Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg lehet szokni a szőrén...

Meg lehet szokni a szőrén való lovaglást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A lovaglásba mindent meglehet szokni még a rosszat is.Szoval miért ne lehetne? Ha a nyerget meglehet akkor szőrén is .
2011. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Persze!

Nálunk kezdésnek nem is adtak nyerget. Édesapám azt szokta mondani hogy ha szőrén tudsz lovagolni akkor a nyereg már csak dísz lesz a lovon.:))

2011. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én mindig nyeregben lovagoltam,meg egyszer-kétszer voltizs hevederrel
2011. nov. 13. 10:46
 4/10 anonim ***** válasza:
és kb félévente egyszer ülök nyeregben! szal jah meg
2011. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

09:49 vok.

Ha szőrén tanulsz sokkal jobb lesz az egyensúlyod és utána már a nyeregben is magabiztosabb leszel.:)

A szőrén tanügetés a jó!:D

2011. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az egyensúlyom gyatra...kengyel nélkül tudok lovagolni, szőrén meg a ló jóindulatával tudtam eddig,ugyanis olyan lovon lovagoltam,ami egyből megállt,ha érezte,hogy kibillentem az egyensúlyomból
2011. nov. 13. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy olyan jó ló kincset ér ám!

Nagy szerencséd van hogy olyanon tanulhatsz, hidd el.:))

2011. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ui.:09:49 vok még mindig(az utolsó)
2011. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hoyg meg lehet! ELső alkalommal akoráűákat pattantam, hogy csak na. Egy kört sem bírtam ügeni. Következő alkalommal már tudtam kb 5 kört is ügetni, de iszonyatos pattogtam még mindig. Következő alkalommal annyit ügettem, amennyit akartam, de még mindig pattogtam. Aztán olvastam egy tippet, hogy hátra kell dőlni. Meg is fogadtam, és már nem pattogtam. De a fenekem csak nekem lesz sebes? :O
2011. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ahogy előttem is írták, ha szőrén tudsz lovagolni akkor már mindenhogy tudsz :D és meg lehet szokni, bár az elején nagyon törni fog a ló és félóránál többet nem fogsz kibírni, de ehhez is hozzá lehet szokni. én igazából 2és fél év után tanultam meg normálisan tanügetni, pedig előtte már a vágtát tanultam, az már jól is ment csak a tanügetés valahogy sosem akart sikerülni. mindig pattogtam egy kicsit. aztán volt egy idő amikor szőrén lovagoltam és akkor tanultam meg igazán tanügetni! bár eleinte ott is pattogtam, aztán ismerősöm mondta hogy könnyebb kiülni ha hátradőlök egy kicsit. úgy valóban könnyebb. aztán amikor hátradőlve már tökéletes volt, gyakoroltam egyenes háttal is. most már rendesen megy :)
2011. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!