Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért történhetett ez? Videóval

Miért történhetett ez? Videóval

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket az embereket ,elszabadul egy ló és rohannak utána nah meg miért nem vitték ki a többi lovat :O akkor talán nem történt volna ez :S h lehetnek ilyen hülyék egyesek .... tudniuk kéne mi a tehendő ilyekor .Én azonnal kivittem volna a többi lovat. De mi lehetet az utolsó lovval miért nem engedét h felkeljen :O :'( pedig egy perccel előtte még ot futot és aztán miért fetödtek rá vagy 5 en :O nem értem .... ?! van ötletetek ???
2011. nov. 19. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nekem már a bicska nyílik a zsebemben ettől a stílustól, hogy vagy összesen kb 12 éves, és leszólsz embereket... Gondolhatod, hogy értenek hozzá, ha már egy ilyen helyen vannak... A másik, hogy nem kell siránkozni, nem lett semmi baja, csak lefogták, hogy ne csinálja balhét tovább... De ha baja is lenne, kifejezheted máshogy is a sajnálatodat, nem csak hogy jaaj szegény egy perccel előtte még futott, most meg szegénykét öt ember fogja le (hogy ne legyen megőrülve, és ne rohangáljon mint a mérgezett egér, veszélyeztetve másokat és saját magát is)... Nem azzal van baj, hogy kérdezel, hanem hogy bunkón leszólsz mindenkit, hogy mekkora szerencsétlenek, hogy lefognak egy lovat, közben semmit nem tudsz az egészről... Aztán persze mikor mindenki elmondja, hogy mi van, fel vagy háborodva, hogy de te nem, stb. Elmondtuk mi van, nem kell megsértődni, és nem szenyózásból, de ez a stílus szerintem nem csak engem akaszt ki, inkább tartogasd a facebook üzenőfalra, vagy nem tudom, de vááá:@
2011. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor elárulom hogy miért nem engedték az utolsót felálni, csak azért hogy ne okozzon magába több kárt.

Azért nyomják a földre ha figyelmesebbn megnézed a videót hogy a szerszámdaradokat leszedjék(levágják)róla és ne okozzon több sérülést magán.

Sőt én még olyat is láttam hogy elfuladt verseny közben egy ló,a hajtója ráült a nyakára,amíg oda nem ért a segítség,levágták róla a szerszámokat és így nem is lett semmi baja.

Azt mondjuk én sem értem hogy a többit(ha már nem engedték ki)miért nem fogták legalább ki?! Sokkal kisseb sérüléseket okozhattak volna magukban.egymásban és az emberekben kocsi nélkül!!

Annak aki meg elősször kipotyogott az volt a peche hogy a rugdosódó lovát nem tudta hova ereszteni.Vadvágtába nehezebben tudott volna fölrugdosni.

2011. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért nem szedik le közben róluk a cuccokat, mert egyaz, hogy senki nem azzal foglalkozik, hogy a ló miben van, örülnek, hogy meg tud állni normálisan, és inkább nyugtatják, arra meg senki nem számít, hogy majd telibe nekimegy a másik... Ráadásul az sem lett volna jobb, bár nem szerszámoztam még fel, le kocsiba lovat, de ha éppen félig van csak rajta a bármi, akkor ha úgy kapja telibe a másik, hogy a kocsi egyik rúdjánál kötötték csak ki, akkor féloldalasan vonszolta volna maga után a kocsit, amivel még nagyobb sérüléseket okoz, és szerintem tényleg senki nem arra figyelt, hogy a ló fel van szerelve, ráadásul minden lovat egy ember fog, most ha elengedi a fejét, hogy elkezdje leszerelni, csak megint macera, közben a ló még idegesebb lesz.
2011. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12/13 vagyok

Na én nap mint nap lovat szerszámozok,ki és befogom.

Sajna a felvételen nem túl jól látszik hogy milyen szerszám van a lovakon.Kétféle létezik a hagyományos befogószíjas és a modernebb csattos.A csattost egy mozdulat kicsatolni,a befogós ha sietek kb.30 mp(persze úgy hogy valaki fogja a ló fejét).

Én biztos megkockáztttam volna kifogni,kisebb kárt okoz magában és másban kocsi nélkul.

2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Itt már nem a ló a lényeg, régen nem az. Ez a lovakról szólt amég el nem szabadult az egyik. Most már az emberek épségéért folyt a "harc". Tök8 mi van a lovakkal...
2011. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kettő egy és ugyanaz,ha a ló megilyed és elszabadul nem nézi kin megy keresztül,emberen vagy állaton.Mivel egy helyre voltak bezárva,így az emberek és állatok testi épsége ugyanúgy veszélyben forgott.Ha meg a ló még kocsit is húz maga után az még balesetveszélyesebb!

Egyébként mintha írták is volna feljebb hogy emberek is sérültek meg!!!

2011. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!