Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti melyik lovaglást szeretitek...

Ti melyik lovaglást szeretitek jobban, és miért?

Figyelt kérdés

Nyeregben ügetés és vágta, vagy szőrén ügetés és vágta?

Terepen vagy bent szerettek jobban lovagolni?


Normális válaszokat, köszi!:)


2011. nov. 20. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem lovagoltam még szőrén, és terepre sem sűrűn járok. A terep szerintem inkább akkor lehet élvezetes, ha egyedül, vagy valakivel ketten, vagy páran mentek ki. Mivel én még elég kezdő vagyok, vágtázni tudok, és annyi, így ha mi voltunk terepen, mindig sokan, edzői felügyelet, stb... Szerintem az jobb, ha kevesen mentek ki, akár egyedül, ha megbízható a lovad... És szerintem bent is lehet jót lovagolni, nekem nagyon jó érzés, mikor a lovam szivesen csinálja, amit kérek tőle, könnyen végrehajtja, stb... Nem azt mondom, hogy nem csinál semmit, néha ugrál, vagy rúgdos, és vannak neki is egyedi problémái, ahogy nekem is, és nagyon jó érzés tud lenni, ha például valamit egyre jobban csinál, vagy hosszabb száron is elfordul (mert nem a legpuhább a szája..) Vagy ha be tudom így ugratni vágtába, ahogy szeretném, elsőre, nem belehajszolni, stb...
2011. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. nov. 20. 14:49
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Én terepre szeretek járni, és szőrén vágtázni! Te kedves kérdező? :))
2011. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés csak egy szintig lesz kérdés. Amint jól megtanulsz lovagolni, nem fogsz különbséget tenni, mert mindben egyaránt megtalálod az élvezetet.

Valaha, kisgyerekkoromban nem igazán értettem, mit lehet élvezni az idomításban, sokkal inkább terepre szerettem menni, vagy szőrén száguldozni, mert az "menő". Ma már legalább ennyire (ha nem jobban) élvezem a lovardai munkát, főleg, ha sikerül is elérnem a lovamnál, amit akartam. :-)

2011. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2011. nov. 20. 16:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Én a terepet jobban szeretem, szőrén még nem ültem, csak nyeregben.
2011. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 20. 16:55
 8/19 anonim ***** válasza:

terepen szőrén (egyszerre) :)

Úgy a happy

2011. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hegyi terepen, nyeregben.
2011. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem helyzettől függ, változó. :)
2011. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!