Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovakból meg lehet élni? Pl....

Lovakból meg lehet élni? Pl. Lótartás-lótenyésztés

Figyelt kérdés

Most 13 éves vagyok, tudom, ráérek még gondolkodni azon hogy melyik iskolába menjek, de semmilyen iskola nem vonz, kivéve az ilyen mezőgazdasági sulik.Nagyon szeretem a lovakat és tudok lovagolni is.

Szerintetek meg lehet élni az ilyen lovas szakmákból?


2011. nov. 27. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon tudsz és vannak kapcsolataid a szakmán belül!
2011. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem igazán..vagy csak nehezen sajnos :SS

Maximum ha pl: olyan ménesed lenne mint a bábolnai, szilvásváradi stb..

Legalábbis ez a véleményem

2011. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp se erre alapozz. Örülj neki, és tedd össze a kezed, ha tudsz vele keresni, de legyen a háttérben egy támasz is, egy biztos pénzkeresési lehetőség.
2011. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha piszok nagy szerencséd van és olyan jó csikóid születnek akkor talán. Egyébként felejtős, az átlag paraszt embernek meg aztán végképp.
2011. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmam sincs milyen suli legyen...:S:(
2011. nov. 27. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:
A mezőgazdasági sulik amúgy is nagyon leprák. Mármint a középsulik. Oda megy a legalja, de a főiskola már tökéletes a tovább tanulásra. Semmiképpen ne alapozz a lovaglásra. Az egy mellék szakma legyen, maradjon meg hobbinak. 13 évesen persze hogy csak lóban tudsz gondolkodni de ahogy érettebb leszel szembe találkozol több lehetőséggel, amik sokkal többet adnak és amiből már ha elég pénzed van belelehet fogni ilyen vállalkozásba. De azt szokták mondani hogyha meg akarsz élni a lovaglásból (és egyéb kategóriájából) ahhoz először nagyon sok pénz kell, amiből mindent létre hozol és ami majd ha jól csinálod kamatozik is. De ahhoz még egyszer mondom sok pénz kell...
2011. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de ahhoz hogy sokat keress, sokat kell és jól tanulni. Először tanulj, jól.
2011. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeem!!!!!!!!!
2011. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lótartó-tenyésztővel, ha ilyen szakközép, akkor is csak lovász lehetsz, vagy ha vállalkozást is indítanál ahhoz meg rengeteg tőkére lenne szükséged.


Szerintem végezz el egy gimnáziumot vagy valami jobb középsulit és érettségi után is mehetsz OKJ-re szakmát tanulni mint lótartó, vagy mehetsz felsőfokú szakképzésre, mint ménesgazda vagy egyetemre, mint állattenyésző mérnök. Vagy teljesen másnak tanulsz dolgozni kezdesz és ha van elég tőkéd hobbiból csinálhatod a lovazást.

2011. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lovagoltatásból,táborokból,bértartásból meg lehet élni ;) de ajánlatos társtulajjal vezetni egy lovardát szerintem :) amúgy nekem is ez a nagy álmom,hogy LB-mmel nyitok egy lovardát ^^
2012. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!