Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy saját lovat de...

Szeretnék egy saját lovat de úgyse kapok és ez 100%. A suliba rengeteg lánynak van lova. A szomszédba is van 3 ló és néha átszoktam menni de nagyon ritkán mert anya nem engedi. Szerintetek hogy győzzem meg anyáékat hogy én lovagolni akarok járni?

Figyelt kérdés
És akárhányszor kint vagyok a nappaliba és nézik anyáék a híreket lovas balesetekről van szó. Ha nem is kaphatok lovat akkor valahova lovagolni akarok járni. és nem tudom hogy anyáékat hogy gyözzem meg hogy megengedjék.:/Segítesetek!
2011. dec. 10. 20:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Így van lehet,hogy most van pénzed erre a hónapra,de a következőre nem biztos,hogy marad. Nem könnyű csak úgy pénzt keresni. Gondold meg.
2014. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
31%
Én lehet,hogy úgy kapok lovat[ nem biztos] hogy anya beleegyezett,hogy apának és anyának lesz e saját lovardája és úgy lehet majd lovam.
2014. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

"Én lehet,hogy úgy kapok lovat[ nem biztos] hogy anya beleegyezett,hogy apának és anyának lesz e saját lovardája és úgy lehet majd lovam."


:D:D további szép álmodozást

2014. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 7 éve lovagolok, és hát tudod, az benne van a pakliban hogy leesel. Ezzel számolnod kell. De ha a lovon ülsz akkor nem azt fogod várnod kapaszkodva hogy mikor esel le. Akkor élvezed a lovaglást. És amúgy meg ha nem akarsz versenyekre járni és puha homok, jó mély puha homokon lovagolsz, megbízható lovon, nem olyan nagy az esélye hogy lees. Persze ígyis megugorhat a ló alattad, megijedhet. Ő is élőlény. Přobálkozz ezzel a szüleidnél.
2014. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:) 2011. Szilvesztere óta jártam lovagolni..Azaz 3évig...Sajnos néhány ok miatt rákell hagynom,szívem szakadt meg,de nem tehettem mást..Saját lovat nem vettem/nem kaptam,de beletörődtem..Felnőtt koromba ha úgy adódik,veszek majd,de jelen pillanatba a tanulás és az iskola miatt nem biztos,hogy sok időm lenne rá :S
2014. aug. 12. 14:17
 36/42 Sssaszem ***** válasza:
Azóta lett lovad, vagy nem? Nekem tavaly lett egy lovam, mert már elegem volt az iskolalovakból, hogy lusták meg hajtósak. És így otthagytam a helyet ahova jártam lovagolni. Végre vettem egy lovat saját lovat magamnak.
2019. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Igen, 3 évig volt lovam , mentett csikó volt, de sajnos rákellett jönnöm hogy túl tapasztalatlan voltam igyhát tudtam neki az lesz a jobb ha tapasztalt lovashoz kerül.
2019. okt. 7. 20:29
 38/42 Sssaszem ***** válasza:
Akkor sosem lovagolsz többet? Mondj valamit? Akkor vegyél egy tapasztaltabb lovat, aki nagyon nyugodt jó kis lovacska, mint az enyém. Az én lovam nagyon jó haflingi herélt és mindent megtesz értem. Megcsinálja azt, amire én kérem. Neked is ez lenne az ideális ló. Terepbiztos legyen, nyugodt és jól tolerálja a tapasztalanságaidat. Neked is ilyen ló kellene, hogy szóra dolgozzon ne legyen lusta, se nem hajtós, de menjen és ami a legfontosabb, hogy támaszkodjon. Nagyon jól képzett lovacska lenne hozzád való.
2020. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Nem, már nem lovagolok. Amikor eladtam a csikómat másfél éve azóta nem kerültem lovak közelébe, másfele terelődött a sorsom :)
2020. ápr. 1. 23:08
 40/42 Sssaszem ***** válasza:
Akkor most hogyan tovább? Miért nem fogok folytatni a lovaglást? Mert nem neked való? Többet nem fogsz lovagolni sokat?
2020. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!