Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy saját lovat de...

Szeretnék egy saját lovat de úgyse kapok és ez 100%. A suliba rengeteg lánynak van lova. A szomszédba is van 3 ló és néha átszoktam menni de nagyon ritkán mert anya nem engedi. Szerintetek hogy győzzem meg anyáékat hogy én lovagolni akarok járni?

Figyelt kérdés
És akárhányszor kint vagyok a nappaliba és nézik anyáék a híreket lovas balesetekről van szó. Ha nem is kaphatok lovat akkor valahova lovagolni akarok járni. és nem tudom hogy anyáékat hogy gyözzem meg hogy megengedjék.:/Segítesetek!
2011. dec. 10. 20:21
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Élem tovább az életem ugyan úgy csak most lovak nélkül. Nem tudom mit hoz a jövő de mostmég nem tervezem az újra lovaglást
2020. ápr. 4. 22:55
 42/42 Sssaszem ***** válasza:
Csak annyira rossz, hogy a mai modern világban fogalmunk sincs a lovakról. Nekem van fogalmam, mert van egy lovam és tudom, hogy hogyan kell foglalkozni a lóval. Régen bezzeg majdnem minden háznál volt ló, az jobb volt.
2020. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!