Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Na kedves lovasok, erről mi a...

Guano Apes kérdése:

Na kedves lovasok, erről mi a véleményetek?!?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép az idei OTP Lovas Világkupán készült. Hova fajul tovább az elit "profi" élsport?

A csillogás mögött már kínos észrevenni ami a háttérben zajlik mi ?!?!?!


2011. dec. 13. 20:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat az nem az, de itt egy tavalyi futam és az se semmi!

http://www.youtube.com/watch?v=ZX2JOK50IaA&feature=related

Ez viszont már ő! Bal első hóka nélküli pej ló. Ez már biztosan az.

2011. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dO73nagEk_U

És végre megtaláltam az ideit, és nem Scheik József volt a hajtó bocsi! :S

2011. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Látszik hogy pej ló, nem mindig tudta lekövetni a mellette lévő szürkét.
2011. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy mondjuk elharapta a nyelvét?
2011. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
hogy ez a sok szenvedő ló mind elharapja a nyelvét... kicsit már sok a véletlenekből...
2011. dec. 14. 20:14
 26/33 anonim ***** válasza:
nyulbarátnak teljesen igaza van!! Rögtön jöttök azzal, mert hogy állatkínzó! Ki tudja mi történhetett. Ha meg a fogathajtó hibája, akkor zárják ki!
2011. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
csak tudjátok az a felháborító az egészben, hogy ezeknek a "véletlen" embereknek az áldásos tevékenységének a gyümölcsét nekem kell helyre hozni, nekem kell ezekben a lovakban a bizalmat újra felépíteni az emberek iránt... de azért örülök neki, hogy egyre többen vagyunk akik hozzám hasonlóan látják a dolgokat
2011. dec. 14. 20:58
 28/33 anonim ***** válasza:
Jaj istenem össze ne szarjam már magam ettől a sok "jó tettől" ....Most nehogy már azért ugasd le a sportot mert olyat állítasz egy kép alapján amibe nem vagy bisztos csak a fejedbe vetted ,de tudod mit? Akkor hidd azt ,hogy szándékosan széttépték a száját ,meséld be magadnak és bisztosan megnyugszol majd.Végülis teljesen célszerű lenne milliós lovakat "direkt tönkre tenni"...
2011. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
én nem a sportot ugatom le hanem a helytelen használatot. nagy különbség! a sport elvileg a ló és lovas kapcsolatának mércéje kellene h legyen... am meg a tönkretétel alatt se azt értsük, h mondjuk megcsonkítjuk a lovat, levágjuk a lábát... ez 1 legalizált, kevésbé látható erőszak!
2011. dec. 15. 22:24
 30/33 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem! Ítélkezel itt, pedig még azt sem tudod, hogy mi történhetett! Még azt sem tudod miért, de már jó előre lázongsz, meg uszítod a többieket! És mi van mondjuk akkor, ha nem a fogathajtó hibája? Mert előfordulhat, hogy igenis TÉVEDSZ! Nem tanított meg az anyukád arra, hogy ne ítélkezz elhamarkodottan? Vannak kiváló lovasaink, fogathajtóink. Őket könnyű bírálni, hiszen a nyilvánosság előtt vannak, minden szem rájuk irányul. Ha hibáznak is, ők is csak emberek. Gondolod, hogy ekkora értékű lovakat csak úgy tönkretesznek, vagy tönkre mernek tenni?!


Te meg a "jaaaaj, de szar, most nekem kell helyrehoznom őket???".. Senki nem kért meg rá, és nem te vagy az egyedüli, aki törődik a lovával. Hogy jössz ahhoz, hogy versenyzőket sértegess, ráadásul minden bizonyíték nélkül??? Könnyű így támadni valakit, akit nem is ismersz, és nem is tudod, hogy valójában mi történhetett.


Na de folytasd csak a "jó cselekedeteidet" és ugass le akit csak akarsz. Előbb viszont illik a saját házunk táján kisöprögetni.

2011. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!