Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti élvezitek, ha olyan videóka...

Ti élvezitek, ha olyan videókat nézhettek, ahol az állatok, ez esetben LOVAK szenvednek, vagy bajuk esik?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit ez miatt elítélni, csak szeretnék magyarázatot kapni arra, hogy mi értelme mindenféle szörnyű videóval, képpel sokkolni az embereket, ahol egy ló, vagy bármilyen állat balesetet szenved, vagy bántalmazzák, vagy valami rossz történik vele. Aki nem bírja, ne nézze!-szokták mondani, és ez igaz is, de engem nem az érdekel, hanem az, hogy mi érdekeset találtok abban, ha ilyet nézhettek. Figyelemfelkeltés már felesleges, hiszen már rég felnyílt az emberek szeme, hogy az állatokat néhol kegyetlen bánásmódban részesítik. Engem is kiborít, ha azt látom, hogy egy ártatlan állatot megkínoznak az emberek. Persze, hogy egyből felmegy a pumpa, és legszívesebben börtönbe csukatnám mind, aki ilyet tesz. Mi élvezet van ilyet nézni? Szándékosan hergeled magad, vagy valami undorító élvezet, vagy mi? Sosem tudtam ezt megérteni, és ezért keresek most választ a kérdésemre. Jöhet bármilyen válasz, nem kértem együttérzést, csak arra várok választ, hogy mi érdekes van ezekben az állatkínzós videókban?
2011. dec. 16. 01:26
1 2
 11/12 anonim válasza:

nem szeretem az ilyen videókat de valamiért szoktam nézni.

lehet hogy hülye vok de na.

2011. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nézi az ember, mert vonzza a tekintetét a más. De jó hogy megnézik mert így láthatjuk hogy nem csak csillámpónikból és vidámságból áll a világ.
2011. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!