Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tehetnék az ágaskodás ellen?

Mit tehetnék az ágaskodás ellen?

Figyelt kérdés

Lovam most ezt az új hobbyt találta ki magának. Pár napja lejöttek megnézni ismerősök, akkor csinálta először. Amikor felszálltam, ágaskodott egy elég nagyot, utána hátrafelé kezdett el ugrálni. (Amúgy a felszállást is alapból rosszul viseli, de ennyire soha. Max sunyít, vagy elindul.) És amikor meg akarom állítani, akkor csinálta ezt.

Tegnap is voltam, és akkor edzés végén csinálta. Nem csinálta meg, de ahogy előre akartam hajtani, emelkedett az eleje, és kezdett idegesen topogni.


Nem szeretném, ha erre rászokna, tudtok valami tippet adni, hogy előre hajtáson kívül ilyenkor mit tudnék vele csinálni, hogy ne ágaskodjon?


2011. dec. 31. 09:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát igen pálcát nem csak akkor kell használni ha bajvan hanem mindig jó ha náladvan mert tapasztalt lónál is kell néha. nem agyonütni csak megcsípni meg ha rávágol egy nagyot akkor se fog neki annyiraa fájni főleg ilyenkor télen mikor akkora bundájuk van mit egy mamutnak :D
2012. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!