Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Bíbor...

Mi a véleményetek a Bíbor Horse lovardáról? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nézegettem lovardákat az interneten, és rátaláltunk a Bíbor Horse-ra. Hajdúszoboszlón van, nincs is hozzánk képest olyan messze, és azt szeretném kérdezni, hogy a tábor megéri-e? Mert a képek alapján jók a körülmények, a lovak és a társaság is. És a többi 40-50 ezer Ft-os táborhoz képest egész olcsó. :) 35.000Ft. Szóval mi a véleményetek?
2011. dec. 31. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami weboldal, akik nem oda járnak de szeretnék megnézni, hogy mondhassanak róla véleményt?! Nem akarok most keresgélni, hogy hol találok róla dolgokat, de megköszönném ha te linkelnél valamit.
2011. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
[link] ez a lovasok.hu-s linkje, a honlapcím: www.biborhorse.hu de a honlapot nem akarja pár napja behozni :|
2011. dec. 31. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez nem lovarda. Úgy összesítve egy hotel ahol lovaglást is biztosítanak, de mint látod turnusok vannak. A vendégeknek van a lovaglás, nem a "civileknek".
2012. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de ezek a tábor turnusai, amit elküldtem.

[link] ez a lovarda blokkja, és a neve is Bíbor Horse Lovas Egyesület

csak a honlapja már egy ideje nem jön be.

2012. jan. 1. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt is van egy oldal de szerintem ez se a lovasiskolához tartozik! [link]


Amúgy nagyon szép helyen van, szépek a lovak. Tetszik a hely. :) Nagyon barátságos. Az árak is nagyon korrektek. :) Szerintem megéri! :)

2012. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én ismerem őket személyesen és nagyon jó hely és nagyon kedvesek és okatatnak is ;)
2012. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 2. 16:30
 8/11 A kérdező kommentje:
tényleg korrektek az árak :)
2012. jan. 2. 16:31
 9/11 anonim válasza:
Aki nem ismeri a lovardát az ne állítson róla olyat ami nem igaz...én ott lovagolok oktatnak is van bértartás is rengeteg ló van, a lovak nagyon jól képzettek az edző nagyon rendes, a társaság is nagyon jó, rengeteg versenyre járunk, az árak nagyon korrektek szerintem a táborhangulat meg fantasztikus :), táborban pedig a csütörtököt és a pénteket Hortobágyon töltjük, Lóval megyünk át, magyarul túrázunk, jó idő esetén pedig a közeli tavakhoz megyünk lovat úsztatni :))
2012. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom régebben tetted fel a kérdést, de azért válaszolok. Oda járok lovagolni, nem egy táborban vettem már rész, és több túrán is voltam. Valami fantasztikus a hely, kedvesek az emberek, az oktató is állati jó fej. Segítőkészek. A táborokat imádom, annak megfelelően oktatnak, amilyen szinten tudsz lovagolni. Rengeteget járunk terepre, nyáron megyünk lovat fürdetni. Megéri az árát. Csak ajánlani tudom :)
2012. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!