Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jogosan haragszik rám?

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel (megjegyzem osztálytársam volt 4 évig.) jártunk az egyik ismerősömhöz segíteni a lovak körül. Az ismerősöm a szüleimmel nagyon jóba van, régóta ismerik egymást. Összesen 5 lova van. Kettőn lehet lovagolni, a másik 3 még csikó.

Lényeg az, hogy én már évek óta járok oda segíteni, no ezt a barátnőmet meg elhívtam nyáron. Jó, el is jött, segítettünk stb. Aztán egész nyáron járt. Segítettünk , cserébe meg lovagoltunk. Aztán most eladó mindkettőnknek a kedvenc lova. De az enyémet megvesszük és továbbra is ott fog maradni, bértartásba lesz. Az ő kedvenc lovát meg nem tudja megvenni. Már volt rá több érdeklődő is. Megjegyzem már hónapok óta ki se megy hozzá. De folyton ott mondja, hogy jajj de szereti meg ilyesmi. Meg, hogy nincs ideje kimenni.. Hát buli mellett meg pasizás mellett (havi szinten cserélgeti) nekem se lenne időm..

És amióta megtudta, hogy megvesszük a kedvenc lovamat azóta én vagyok a szemét, az áruló.

Úgy, hogy én évek óta ismerem a lovat és segítek körülötte..

És a barátnőm nem tudja, hogy van érdeklődő a kedvenc lovára.. lehet, hogy ha kimenne megtudná. Nem csak akkor kéne észbe kapni ha baj van.


/L


2012. jan. 2. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Ha meg tudod venni megveszed, ha ő nem nem veszi.

Ha el hanyagolja a lovat ez van.

Szerintem hagyd a fenébe a csajt ;)

2012. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem haragszik rád, hanem féltékeny. Te meg tudod venni, Ő nem tudja, és ez fáj neki. Nem rád haragszik, hanem a helyzetre.

És azért nem jár ki, mert borzalmas lehet úgy gondozni a kedvencét, hogy tudja, rövidesen elviszik. Erre van egy jó mondás: mit fájna elveszítened, attól önként meg kell válnod!

És Ő is ezt csinálja. Nem tehet semmit, nem tudja megvenni, ha naponta kijárna, csak még közelebb kerülne, és mégjobban fájna neki, mikor elviszik.

Csalódott és szomorú, inkább legyél mellette, ajánld fel akár, hogy lovagoljon néha a tiéden. Ha barátnők vagytok, most állj mellette, mert neki most nagyon nehéz.

2012. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy nyugodtan lovagolhatja csak szóljon előtte.

Én megértem, hogy rossz neki de a lovak csak most nem rég lettek eladóak, vagy 3 hete. De azelőtt se járt ki pedig szó se volt a lovak eladásáról.

2012. jan. 2. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
féltékeny, a helyedben bennem fel sem merült volna, hogy felengedem a lovamra. túl jólelkű gyerek vagy :)
2012. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!