Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag laikusként, de állatszeretőként -tehát elfogultan- írom, hogy gyönyörű és aranyos. Négy fehér "zokni" van rajta:)
2012. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól idomított, szép küllemű ló, nem igazán tudom kifogásolni. :)
2012. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szép küllemű, jó mozgású ló.

Jól látom hogy a lovason sarkantyú van?! Kiváncsi vagyok miért.

amúgy mikor 2:50 körül felkapta a fejét szépen lereagálta a lovas.

Összességében jó ló és jó lovas ;)

2012. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyereg alatt szépen mutat, jól idomított kis lovacska, bár kissé szár mögé bújik, de ez legyen a legnagyobb hibája! :-) A kiscsaj ügyes rajta. Te vagy, kérdező? És ugye ez a pápai lovasiskola?
2012. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

sajnos nem én ülök rajta :) eladó, és ő a kettes számú jelölt. gabka, igen, ja jól tudom, pápán van, ismerős vagy arrafelé?


a 2:50es veszekedés nekem is feltűnt, mindenesetre nekem tetszik a ló, viszont a pálca-bökő kombó picit elbizonytalanít - hajtós lovat nagyon nem szeretnék. kicsit messze van, ezért érdekelne minnél több vélemény :)


amit rólam tudni kell: ugrólovat keresek, idomításban szerintem elég jó vagyok, persze mindig van hova fejlődni :) ugrásilag még mondhatni az elején vagyok, vonalakat, tornáztatókat ugrottunk eddig. tanítólónak jó lenne szerintetek?

2012. jan. 2. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:

Valóban jó kis ló lehet.

Bár mindez nagyban múlik a lovas képességén is! Ezen a lovason látszik, hogy határozott, jól kommunikál a lóval. Nekem kissé kényelmetlennek tűnik a vágtája. Ugrásnál enyhén szétesik, kicsit még belerohan, hirtelen ugrik.

De nagyon jó ló, és szerintem még jobb lesz! :)

2012. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bár nem értek annyira nagyon hozzá, de nekem úgy tűnik, hogy ő is most tanulgatja az ugrást, nem feltétlenül tanítóló... és egy picit valóban szár mögött van!
2012. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy a ló nem önszántából támaszkodik hanem erőszakosan van támaszkodtatva. Bár nincs behúzva a feje, de nekem nem tetszik ahogy tartja a fejét, és ahogy a lovas szárra rakja. Nagyon rövid szárakat fog szerintem és a ló (mint egy jól idomított ló) nem felkapj a fejét hanem támaszkodik egy kis zabla igazításra. Nálunk is volt egy ilyen ló ezért mondom! Amúgy a ló szép, és ügyes. A lovasa is ügyes.
2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ilyen rövid szárakat én is megunnám egy idő után.
2012. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van ismeretségem Pápán, bár az ország másik végében lakom. :-)

A bökőtől, pálcától nem félnék, főleg, mert a csaj nem bántja vele a lovat, korrekt a csizmája nagyon.

A lovacska: én inkább militaryra gondolnám, mint ugróba, nekem jobbakat mozdult a természetes akadályokon, meg úgy alapból nem ugróló típus... Persze nagyban függ attól, hogy mennyi az ára. :-)

Pápán akadnak jól idomított lovacskák, jó lovasok, nem egy elvetendő hely, meg vélhetőleg nem ez az egyetlen eladó lovuk, szóval ha esetleg elmégy megnézni, akár több legyet is üthetsz egy csapásra.

2012. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!