Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 17:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

[link]


az eredményei 2010-ből, sztem korrekt

2012. jan. 2. 18:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Megnéztem még egyszer, a rudak fölött sokkal hanyagabb a ló, a terepakadályokon precíz. De nem gondolom, hogy hatalmas magasságok lennének benne ugrópályán... Azt mondják, B1-ig minden ló ugrik, amelyiknek van négy lába, B2-re megtanítható, ennél többet ebből a lóból se nézek ki, véleményem szerint sose lesz nagypályás ugró, lovastusában viszont akár jó is lehet.

Esetleg gondold át a terveidet, ugrólovas akarsz lenni, vagy a military is tetszik? :-))

2012. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
tetszik, és az edzőm militarylovas, csak annyi a gond, hogy alig van verseny :) itt pesten meg minden hétvégére jut valami, nincs az, hogy "muszájból" kell elmenni egy versenyre, mert legközelebb csak egy fél év múlva lesz a környéken :)
2012. jan. 2. 18:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Már csak magánvélemény: a military lovasok más közösség, mint a díjugratóké, kevesebb a nagyarcú sznob, bocsánat, ha ezzel megbántok valakit. Ja és a militarysok is elmennek időnként ugribugrizni is, ha épp hosszú távon nincs verseny.

Amúgy meg olyan költség az állandó ugrókra járás, döbbenet, akkor inkább ötször-hatszor egy évben egy háromnapos... Ott a hangulat is fenomenális tud lenni. :) Én a magam részéről a militaryt szeretem nagyon, bár abban elég keveset versenyeztem, de még lehet, hogy fogok... :-))

Ki az edződ?

2012. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
eladó?:D
2012. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jófej ló,mi az ára? Ha ugrólovat keresel,tudok egyet ami b/3ra tuti alkalmas lenne.
2012. máj. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!