Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglás tényleg formálja a...

A lovaglás tényleg formálja a popsit?

Figyelt kérdés
sokan mondták már de szeretném a ti véleményeteket is!
2012. jan. 7. 12:00
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
100%
Tényleg. Emellett még nagyon egészséges is, mert nemcsak a popsit, hanem az egész testet erősíti, levegőn vagy és megtanulsz együttműködni egy másik élőlénnyel.
2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tapsztaltam formás seggeket lovardában... csak annál, akinek eleve az volt.
2012. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
a lóét garantáltan :)
2012. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, heti 1 óra zötykölődés biztos nem, de 1-1 keményebb edzés után szoktam érezni egy enyhe izomlázat a hátsómban, szóval ja, formálja.
2012. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát.....barátnőm már kicsi kora óta lovagol nap mint nap több órát és nem formás neki sőtt...
2012. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

A gyakori szex jobban formálja. Írj magánt. :D


Komolyan: szerintem napi 2 óra, heti 4-5 alkalom az, ami használ is valamit. Lehetőleg terepen.

2012. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Heti 6 napot lovagolok. Nekem igenis formás hátsóm van, és narancsbőrnek még nyomát sem láttam. Sokat vagyok kinn a friss levegőn, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, és a depresszió is elkerül. Javítja az egyensúlyérzéket, sosem unatkozol, és ha még a tetejébe szereted az állatot, akkor a lehető legszerencsésebbnek érezheted magad. Mivel a lovaimat otthon tartom, ezért rá vagyok kényszerülve, hogy télen nyáron, esőben, hóban, tűző napsütésben is foglalkozzak a lóval, korán keljek, és jól betudjam osztani az időmet. Mégis inkább ez, mint egész nap egy panellakásban a négy falat bámuljam egész nap.
2012. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és heti hány alkalom kell ahhoz hogy formás legyen a popsi?
2012. jan. 7. 16:45
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem formálja! xD De mi az hogy popsi formálás? Nem értem. Mit akarsz elérni? Nem feszes? Az meg milyen? xD A seggedet nem nagyon lehet formálni. [link] lovaglás helyett inkább ez az ami formálja a popsit. Üléssel nem igazán lehet formálni.
2012. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy formálja-e, de utolsóra reagálnék: Milyen ülés? Ülj már fel egy lóra fél órára légyszives, könnyűügess, vágtázz, aztán meglátjuk, mennyire laza az az ülés... Már csak ha azt nézzük, hogy könnyűügetésnél úgy emelkedsz, hogy a térddel és combbal szorítod a lovat, vadászvágánál állva folyamatosan így tartod állva magad, szóval ne állítsd hogy ülés, mikor még életedben nem láttál lovat se... Köszi:)
2012. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!