Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen versenyre mehetnék?

Milyen versenyre mehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam a lovasakadémián versenyen, és ott első lettem. Most van egy lovam, 18 éves, távló. Ugrani nem hiszem hogy tudnák vele, max kicsiket, díjlovaglás meg azért lenne nehézkes, mert nem tud vágtába kisebb köröket, meg csak belekergetni lehet a vágtába. Ez amúgy szerintetek javítható még? 14 éves vagyok, nincs rajtengedély vizsgám. Az oktató nem akar versenyekre felkészíteni, de én nagyon szeretnék.
2012. jan. 10. 21:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ő elment a balaton partjára, és ott nincs lovagoltatás, mert olyan versenylovak vannak ott, akiket csak az a pasi lovagolhat. A barátnőim mennek hozzá, és visznek lovat, és őket ugratni fogja tanítani, de engem nem fognak elvinni. Az 50 centit szerintetek meg tudom tanítani a lovamnak megugrani?
2012. jan. 10. 21:18
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, D1 :)

Ismerősöm is abban szokott menni.

2012. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amég nem tudod beugratni vágtába, addig tényleg csak a lépős-ügetős díjlovagláson gondolkozz.
2012. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Be tudom ugratni, de később ugrik be, és amíg mások is lovagolják nehéz elérnem vele valamit:S Már nagyon várom, hogy versenyre mehessek:))
2012. jan. 10. 21:21
 15/16 anonim ***** válasza:

A versenynek az a lényege, hogy minél ügyesebb legyen valaki, a tudásukat mérik össze.

Az hogy RENDESEN be tudod ugratni vágtába, az a MINIMUM. (nem kiabálok, kiemelem)

Tanuld meg, és utána menj.

Mért akarsz ennyire versenyre menni?

2012. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)) Most akkor jön a vágtatanulás:DD
2012. jan. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!