Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok, így jó eséllyel...

Mit gondoltok, így jó eséllyel indulok lovas pályán? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval nagy álmom hogy lovas oktató, edző és belovagló legyek. De tudom hogy itthon a lovas szakmában nincs nagy jövőm. Bár még csak 15.5 éves vagyok komoly terveim vannak. És persze sok célom is. Szóval tanulok lovagolni, és hamarosan ráfekszem a díjlovaglásra. A szüleimmel már sok lovas fősulit megnéztünk, konkrét jelöltek is vannak-mindez persze érettségi után. Tehát miután papírom van a főiskola elvégzéséről Fülöp Istvánnál szeretnék egy ideig dolgozni. (Anyám unokatestvérének a barátja nagyon jóban van vele. Már meg is beszéltük hogy szól az érdekemben.) Mivel nagyon szeretném elérni a végső célom keményen dolgoznék a sikerért. Tudom hogy a legaljáról kell majd kezdenem. De azt mondták hogy ha Fülöp úr szerint megfelelő vagyok onnantól kezdve az ő ajánlásával sok helyre könnyebben eljuthatok. Ezután szeretnék majd külföldön jó állást szerezni. (pl. Németország, Svájc, Dánia stb.) A közeljövőben szeretnék majd versenyzésben is tapasztalatot szerezni. Mit gondoltok így mennyivel növelem az esélyeimet? Nem számítana hogy az elején napi 12 órában kellene almoznom és etetnem. Nem tervezek családot, ilyesmit, minden erőmmel a karrierre szeretnék összpontosítani. Írjátok nyugodtan a rossz kritikákat, hülyézzetek le ha szeretnétek és ez a véleményetek, de biztos vagyok a dolgomban. Vélemények? Köszönöm! :)

2012. jan. 14. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy valaki lovas edző legyen, vagy belovagló nem kellenek nagy álmok vagy komoly tervek. Különösebb tanulás sem kell hozzá. Azt az ember 8 általánossal is megcsinálhatja csak el kell végeznie egy képzést és csá, ja meg tudnia kell lovagolni. Nagy álmai és tervei annak vannak aki agysebésznek vagy orvosnak esetleg jogi karra készül.

Ez a nagy álmok. Oké hogy megteszel érte mindent, de az amit most csinálsz csak szívja le a szüleid pénzét, de később nem fog kamatozni. Nem biztos hogy amilyen gyorsan elszálll az a rengeteg pénz az olyan gyorsan vissza is fog jönni, vagy egyáltalán visszajön. Nézd, én tiszteletben tartom hogy szépeket álmodsz,én ennyi idősen is ugyan az akartam lenni, de most más akarok lenni és másért küzdök, úgy hogy ezt is tudjam csinálni még mellette. Szóóval másod állásnak tökéletes, mert amennyi pénzt úgy néz ki hogy amit kapsz annak legtöbbsége rámegy a lovakra, rezsire és az egyéb számlákra, kajára...És hol vagy te? Amit magadnak még pluszba félre teszel. Hát sehol.

Max, ha kimész egy felső fokú nyelvvizsgával külföldre!

2012. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utólsó, te nagyon el vagy tévedve a lovas képzésekkel kapcsolatban!! Már az alapfokú edzőihez is kell minimum érettségi!!
2012. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat csak érzékeltetni akartam a dolgot. Persze manapság majnam mindenhez kell valamilyen érettségi...
2012. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!