Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek fogadjam el?...

Szerintetek fogadjam el? Szerencses lennek?

Figyelt kérdés

Arrol van szo hogy a baratnommel felvennenek minket egy lovardaba ahogy csak friz lovak vannak!Barmikor kimehetnenk(hetente 3-szor mennenk) es kiganezasert,csutakolasert cserebe annyit lovagolunk a holland kiralyi lovakon amennyit akarnank!

Nyaron meg ott maradhatnank 2 honapot es lovagolhatnank stb.... szerintetek fogadjuk el?megeri?szerencsesek vagyunk?vagy ez mindenkinek alap?


2012. febr. 2. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagy lehetőség. :) A kishúgom is mindig ilyet keresett, de ő nem járt ilyen szerencsével. Ha szeretitek a lovakat, akkor mindenképp fogadjátok el!
2012. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megéri. Ez egyáltalán nem alap dolog. Csak nehogy a vége az legyen, amit sok helyen is hallani, hogy minden nap dolgoztok, de lovon nem ülhettek. Drága lovak a frízek ,ez a történet egy kcisit sántít nekem. Hány évesek vagyotok? Melyik lovardáról van szó?
2012. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
13 vagyok en a baratnom meg 12!Nagyvarad mellett a King's Landrol lenne szo
2012. febr. 2. 14:35
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem is sántít egy kicsit a dolog. Én sajnos pórul jártam. Nekem is ajánlottak ilyen lehetőséget. Eleinte minden szép és jó volt, és szép fokozatosan egyre kevesebbet ültem lovon, végül már egyáltalán nem, de ha nem voltam számon kérték, hogy hol jártam. És mivel nem fizettem a lovaglásért, finoman szólva le voltam sz@rva.

Ráadásul 2 helyen is voltam.

De remélem nálatok nem így lesz.

Mennyire tudsz már lovagolni?

2012. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha már tudsz haladó szinten lovagolni, akkor talán nem tudnak annyira kihasználni. Szóval ha már felügyelet nélkül lovagolhatsz, akkor nem tudnak átverni, mert megmondod, hogy elvégezted a munkát és most fel ülsz egyre. Csak az a baj, hogy mindketten kiskorúak vagytok és ők tartoznak felelősséggel értetek, ha valami baj történnek, így pedig az egyedül lovaglás sem jó megoldás.


Ha pedig még oktatni is kell titeket, akkor nagy a valószínűsége, hogy úgy jártok, mint itt jó pár ember, hogy kihasználják őket. Az lenne a legbiztosabb, ha még először megbeszélitek, hogy ennyi munkáért ennyi lovaglás járna, és mindig írnátok a dolgokat.

2012. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hat es fel eve lovagolunk mindketten
2012. febr. 2. 16:11
 7/18 anonim ***** válasza:

*.* Hú de irigykedem:D

Najó miért kell kiírni???:D még egy döglött hinta is tudja h életreszóló lehetőség szerencsések vagytok és fogaggyátok el!!!:)))))))) nagyon jó lenne nektek:D

2012. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat en is erre gondoltam!amugy meg aki nem hiszi el az ne higyje el!az o baja!
2012. febr. 2. 19:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyébként mi ez a hely? A neten semmit nem találtam róla.
2012. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Mailerdeamon ***** válasza:

A milyen szinten lovagolsz kérdésre adott válaszoddal kb. mindent el is mondtál arról, hogy mennyi fogalmad van a lovaglásról.


Amúgy jó lovaglást! Csak ki ne derüljön, hogy egy cigánykupec istállójáról van szó! :) Láthatnánk esetleg a weboldalukat?


Egy nívós istállóban jöttment kislányok hozzá sem érhetnek a lovakhoz, nemhogy kiganézzák meg leápolják őket, lovaglásról nem is beszélve.

2012. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!