Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 9 évesen jó verseny kondiba...

9 évesen jó verseny kondiba van egy connemara póni?

Figyelt kérdés
Fogok kapni egy connemara pónit 9 éves. szerintetek ilyenkor még tudunk eredményesen díjugrató versenyeken indulni? és ha igen . kb. Hány éves koráig tudunk versenyezni?

2012. febr. 19. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyedfüggő a dolog, de igen, egy 9 éves lónak még bőven tudnia kéne versenyezni. Ha a kondíciója, egészségügyi állapota engedi, lábai nem problémásak, és nem utolsó sorban szívesen is ugrik, még jó néhány évig indulhattok versenyeken :) Előre nem lehet megmondani, hogy még meddig lesz 'szalonképes' paci, ez bármelyik nap változhat.
2012. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ugrani nagyon nagyon imád még nem került hozzánk de nincs már ki lett vizsgálva :) egészséges mint a makk!
2012. febr. 19. 18:26
 3/8 A kérdező kommentje:
*de nincs semmi baja
2012. febr. 19. 18:26
 4/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha egészséges akkor nem akadály a kor, akár még 10 évig is versenyezhetsz vele ha vigyázol rá. Versenykondiba majd akkor kerül, ha formába hozzátok.
2012. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól nem kel félni :) na akkor megnyugodtam :D
2012. febr. 19. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kellemes, eredményes versenyzést ! :)
2012. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam a lovak 8 éves korukban vannak a csúcson nagyjából 16 éves korukig. Ez ugye nem azt jelenti, hogy se előtte se utána ne lehetne vele versenyezni (majd ő megmondja). Úgyhoogy szerintem pont jó korban van :D
2012. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm :D most nagyobb élvezettel vágok neki :D
2012. febr. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!