Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet legolcsóbban gumi...

Hol lehet legolcsóbban gumi lovaglócsizmát/cipőt venni? Mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu apróhirdetései között vagy a Decathlonban :) Pár (1-2-3) ezernél nem több a Decathlonban még újonnan sem.
2012. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jól meggondoltad h gumit akarsz?

Én is a lovasok-hu-t ajánlom, újonnan a dechatlonban sem olcsó :S

2012. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mailerdeamon ***** válasza:

Gumicipő??

A Nagy Lovasban 6000 körül vettem, lovagló fazon, elég jó minőség. Biztos van olcsóbban is, de ki tudja meddig bírja.

2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan 2-4 ezer környékén már kapsz használtan (hirdető oldalak) 3-5 ezer az új. Mondjuk én gyűlölöm a gumicsizmát, csak trágyázni jó, nyáron meleg, télen hideg, és a helyes lábtartást sem támogatja túlságosan.
2012. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írtam emailt, nekem van eladó
2012. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lidl-iben most láttam hasonlót. Ott kerti gumi csizma a neve. Ha jól emlékszem kb 2500 Ft körül van.
2012. febr. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 8000 forintért vettem az enyémet az oxer lovasboltban, a belseje bőr, és valami puha, szivacsos anyag. Nagyon szeretem, mert nagyon kényelmes. :)
2012. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!