Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van, hogy egy ló csak...

Miért van, hogy egy ló csak akkor "nagymenő" amikor nem nyereg alatt van?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ló aki azt hiszi, hogy a császár az egész lovardában, azt hiszi, neki mindent lehet. De amint ráülnek, mindent lehet vele csinálni, olyan kis bárány lesz. Akár a hátára is fel lehet állni, arra vezeted amerre akarod, azt csinálsz a hátán amit akarsz. De amint leszállsz róla, megváltozik, a kisbárányból valami szörnyű lény lesz aki meg akarja mutatni, hogy ki itt a Jani. Persze ezt nem hagyja neki senki, de nem fog megváltozni.

Amint leszállnak róla, már pörög az agya, hogy hova lehetne menni, és ha elkezd menni valahová akkor nem lehet csak úgy visszarántani mint hogy azt megcsinálja az ember más lóval vagy ahogy azt elgondolja, hanem ha elindul akkor megy mint egy tank. Futószárazni is csak akkor lehet, ha valakiül a hátán. Amint csak normálisan van futószárra rakva tiszta bolond. Miért van ez nála? Mit lehetne csinálni?


2012. márc. 6. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem verném a lovat mitszólnál ha téged vernének. Nekik ugyanolyan a lovak a legérzékenyebb állatok.
2012. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, nem kéne összekeverni egy emberrel egy állatot, és nem kéne felruházni emberi tulajdonságokkal.

Senki nem mondta, hogy agyon verni kell, de egy pálcázás még nem a világ. Én is kaptam rengeteg fülest, fülhúzást, nyaklevest, szájba verést életembe. Hálás is vagyok érte, mert akkor valóban megérdemeltem. Következetesség... Meg mondanád, hogy másképp, hogy büntetsz egy állatot ami tegyük hozzá, nem tud gondolkodni, úgy, hogy az neki, hogy pl. nem kap répát aznap semmit nagy jelent. Nem értem akkor, hogy vagy egy állattal következetes.

2012. márc. 13. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!