Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a jelentése annak hogy...

Mi a jelentése annak hogy valaki tud lovagolni?

Figyelt kérdés
Barátnőm régóta lovagol ....csak szőrén még vágtázni nem tud...de bátran kijelenti hogy ő tud lovagolni...ezt még a nagy lovasok se merik kijelenteni..:) nem értem hogy akkor ő most tényleg tud lovagolni mert amúgy ügetni meg mindent tud ..:) vagyis mindent lehet hogy nem

2012. márc. 11. 18:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igazad van :))) nagyon
2012. márc. 12. 19:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki több évtizede lovagol, az életét ennek szentelte, rendelkezik kellő tapasztalattal, és nincs ekkora egója, hogy éééén most tudok lovagolni, bár még életemben nem vágtáztam.....
2012. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
na ja, de ő azért vágtázott már :)))
2012. márc. 13. 19:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudok lépni, ügetni, vágtázni, ugratni. Szárra viszem a lovat és rendszeresen versenyzek is vele. A nulláról indultam a lovammal és én egyedül eljutottam vele odáig, hogy díjlovaglásban versenyezzek. És ennek ellenére NEM TUDOK LOVAGOLNI. Mert látom a hibáimat, tudom, hogy mindig van hova fejlődni, és hogy millió nálam jobb lovas van. Szerintem soha nem lehet igazán tudni lovagolni (Persze Dallos Gyula és a többiek tényleg szuperek) de MINDIG VAN HOVA FEJLŐDNI! Akik az EuroSporton mennek, még azoknak is van hova fejlődniük.

Tudod honnan lehet tudni, hogy a barátnőd nem tud lovagolni? Onnan, hogy aki tud (mint a már említett Dallos Gyula) az látja a hibáit is, és soha nem jelentené ki magáról, hogy ő tud lovagolni!

2012. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
na igen, ez az hogy ezt próbálom neki elmondani,hogy attól hogy az udvaron körbe körbe szépen tud vele menni az nem jelentheti azt hogy tud lovagolni....vagy akkor az aki tudja hogy pl ügetéskor hogy kell állnia a lábnak akkor az tud lovagolni?
2012. máj. 26. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!